BUBBLE BOBBLE classic
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра BUBBLE BOBBLE classic  - це веселий платформер, в якому потрібно плюватися бульбашками в монстрів для їх знешкодження, і перетворення в їстівні елементи.

Гравець управляє милим драконом, що потрапили в світ чудовиськ. У персонажа своєрідний метод боротьби з ними: воліє надувати бульбашки, які обволікають і паралізують антагоніста в момент зіткнення. Необхідно проаналізувати траєкторію руху ворогів, вирішувати, коли і в якому напрямку плюватися такими елементами. Плювки відбуваються автоматично, видувати можна відразу багато елементів. Завдання полягає в максимально швидкому знищенні супротивників на рівні. Якщо затягувати час, на локації зявляються дуже активні черепа, боротися з ними складніше.

Після увязнення в куля ворог перетворюється в банани, гамбургер, морозиво та інші смачні речі, їх поїдання приносить вагомі бонуси. Можна також зайнятися ловом сфер з буквами для збільшення кількості життів. Іноді на майданчику раптом зявляються їстівні штуковини, кулі з додатковими ефектами. Потрібно відстежувати надані поліпшення і в міру можливості користуватися. Ще там будуть цукерки, що дозволяють впливати на темп польоту сфер та інші характеристики. А спеціальні туфлі прискорюють переміщення героя.

Відмінні риси гри BUBBLE BOBBLE classic:

  • стрілянина по ворогах бульбашками;
  • трансформація пошкоджених супротивників в їжу;
  • отримання бонусів від поглинання продуктів;
  • цукерки з підсилювачами;
  • необхідність оперативної очищення території.

Локація є вертикальною майданчик з незначним числом платформ. Дракону дозволяється переміщатися в сторони і здійснювати стрибки. Завершення рівня призводить до падіння на наступну локацію. Проект радує різноманіттям бонусів і підсилень, а також додаткових предметів. Доведеться навчитися користуватися палицями, намистами, серцями, годинами, парасольками і навіть святою водою. Аркаді вже більше 30 років, стилістика графічного оформлення нагадує про солідний вік проекту. Бадьорий музичний супровід відповідає загальній атмосфері і викликає легку ностальгію. Розстрілюйте монстрів бульбашками і насолоджуйтеся динамічним пригодою!


Реклама

завантажити BUBBLE BOBBLE classic 1.1.5 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.1.5 (20210628)
дата завантаження 2021-08-12 06:21
Розмір 38.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки mobirix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/08/01 10:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |