Miragine War
3.8 (10)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Miragine War  - це цікава стратегія, в якій потрібно збирати воїнів для боротьби з солдатами опонента, забезпечення захисту вежі, або цінних елементів.

Гравець потрапляє на монотонне поле бою, на лавці запасних у нього загони з різних юнітів. Необхідно коректно спланувати черговість виведення груп воїнів, розрахувати ресурси і врахувати ризики. Серед підлеглих є люди, монстри, маги, інші персонажі. Сумарно представлено кілька десятків видів героїв, правда частина з них стає доступною після придбання певного досвіду. Солдати мають особливі характеристики, у кожного виду свої переваги в броні і зброї, індивідуальні темп переміщення, швидкість атаки, сила нанесеного шкоди.

Бються персонажі автоматично, але користувач повинен уважно спостерігати за дійством, щоб розуміти, кого викликати на підмогу. Додаткові сили виводяться на поле кожні півхвилини, таймер зверху вказує, скільки залишається часу до наступного виклику. Суперник також часто викликає підмогу, ситуація може різко змінюватися. Війська бються не заради загибелі опонентів, а заради захоплення їх дорогоцінного каменю. Після розправи над ворогами вони прагнуть швидше дістатися до цінної речі, поки не прийшло чуже підкріплення. Кількох хвилин достатньо для визначення переможця в жорсткій сутичці.

Відмінні риси гри Miragine War:

  • протистояння двох армій;
  • набір солдат до війська;
  • прикольні види юнітів;
  • вибір зброї з широкого арсеналу;
  • різні вміння і характеристики підлеглих.

Користувач може вибирати серед ряду режимів бажаний формат геймплея. Крім сценаріїв з замками або проходженням рівнів є онлайн-битви, гравці з усього світу будуть раді гідного супротивника і надійному соратнику, в сутичках 1 на 1, або 2 на 2. Переможці отримують багато бонусів, програвши можуть отримати винагороду за перегляд реклами. Сталість салатового фону на арені робить обстановку трохи нудною, різноманіття персонажів компенсує цей недолік графічного оформлення. Розслаблятися приводу немає, потрібно формувати стратегію і регулярно її коригувати з урахуванням поведінки другої сторони. Створіть своєї армії імідж легендарного завойовника!


Реклама

Miragine War для LG L35

Рейтинг:

(10)
3.8★ 76.08%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/31 10:18
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |