Wild Sky TD
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Wild Sky TD  - це прикольний tower defense, в якому потрібно встановлювати бази і зброю біля доріг, щоб зупинити ворогів, які йдуть на захоплення ваших земель.

Гобліни, зомбі і інші вороги вирішили спільно напасти на королівство. Налякані люди дуже сподіваються на воєначальника. Він працює під управлінням гравця, розставляє споруди зі спеціальними знаряддями захисту і готується до знищення хвиль антагоністів. На кожній локації є розгалуження на декілька доріг, противники будуть йти строго по ним. Це знання дозволяє підготуватися, встановити різні пристрої для нанесення шкоди саме вздовж стежок. Вороги можуть виходити з печер, з води, або зявлятися в інший спосіб, але рухатися вони почнуть точно до перехрестя. Потужні ядра, кулі з вогню і інші елементи повинні їх зупинити.

Розробник передбачив 10 яскравих веж, щоб непрохані гості не змогли виробити єдину захисну стратегію. По ходу кожного бою відкривається доступ до поліпшень, клік по зеленій стрілці дозволяє виконати апгрейд, не перериваючи битв. Рекомендується організовувати відволікаючі маневри, щоб викликати замішання під час перезарядки знарядь. На помічників також можна розраховувати. 6 героїв готові до бою, якщо попередньо вдалося їх розблокувати. У протистоянні з надмірно активними ворогами пропонується використовувати заклинання. Доброго диво обовязково пересилить істот зі злими намірами.

Відмінні риси Wild Sky TD:

  • захист територій від різноманіття ворогів;
  • розстановка веж по локаціях;
  • дюжина заклинань;
  • 10 оригінальних споруд;
  • карти з різними типами місцевості.

Гра може похвалитися барвистим графічним оформленням, симпатичними промальованим локаціями. Обороняти доведеться ліси, гори, вулканічні зони, льодовики, пустелі. Необхідно адаптуватися до непостійності умов, враховувати, що на кожному рівні свої нюанси. Більше сотні місій гарантують захоплюючий ігровий процес. Часті поліпшення і можливість модернізації технічних засобів дають шанс на позитивний результат. Все залежить від алгоритму розстановки елементів і від якості управління ситуацією. Не дайте противним істотам прорватися зайти надто далеко!


Реклама

завантажити Wild Sky TD 1.55.5 для LG L35

Нове в цій версії
The Wild Skies of Icaria
The winds of war swell in Icaria as peaceful air nomad Celeste finds her stroll through life disturbed by the invading Dragonriders of the Bloodmaw tribe. Help this new hero defend her mystical wind temples from scores of aerial attackers, unlocking the airy Puffcloud Tower and rumbling Mana Storm spell as you battle your way to victory through an all-new cloudscape!
Загальна інформація
версія 1.55.5 (1441)
дата завантаження 2021-09-17 22:17
Розмір 153.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Усі додатки Funovus на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/28 12:45
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |