Hakoi Shopping Street
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hakoi Shopping Street  - це торговий симулятор, в якому належить будувати торговельну мережу, упорядковувати вулицю, залучати більше клієнтів, дарувати їм радість покупки.

Гравець виступає в ролі новоявленого бізнесмена. Він має намір перетворити порожню майданчик в жваву зону з різноманітними магазинами і бутиками. Основні завдання полягають у розстановці будівель, заманювання потенційних клієнтів і витрачання прибутку на розвиток бізнесу. Будівництво першої торгової точки виконується в кілька кліків, досить вибрати бажане будівлю і місце для його розміщення. Закладів різного спрямування приманити більше людей. Люди приходять, витрачають гроші, відкривають доступ до апгрейд.

Покращення можуть стосуватися як інтерєрних моментів, асортименту товарів, можливостей по розширенню клієнтської бази. Ще зявляються можливості регулювання непрямих факторів, зміни часу доби і іншого. Також потрібно створювати затишну обстановку на відкритій території, ставити лавки, робити доріжки, висаджувати дерева та квіти. Вся рослинність заздалегідь підготовлена ​​в потрібній фазі розвитку, досить вибрати потрібний елемент і вказати, на якому квадраті локації він буде перебувати. Кожна людина відчуває певні емоції при попаданні на територію. Думки відображаються на екрані, можна відстежувати настрій людей. Не дивуйтеся появи котів, мишей, птахів та інших тварин.

Відмінні риси гри Hakoi Shopping Street:

  • створення красивих магазинів;
  • облаштування будівель;
  • заробіток коштів на задоволених клієнтів;
  • формування привабливою обстановки на вулиці;
  • модернізація торговельних точок.

Прибуток і бонуси потрапляють в скарбничку у вигляді монет і золотих злитків. Біля апгрейдів вказано тариф, після придбання поліпшень рекомендується аналізувати реакцію на нововведення, коригувати стратегію. Розробник дозволяє змінювати пейзажі в будь-який момент і переходити в нові райони, якщо бізнес процвітає. Виконання ряду задач забезпечує перехід на такі рівні. Просте управління і текстові підказки дозволяють легко приймати рішення і реалізовувати задумане. Спокійна мелодія допомагає планомірно розвивати справу. Створіть вулицю, про яку мріють всі шопоголіки!


Реклама

завантажити Hakoi Shopping Street 1.0.86 для LG L35

Нове в цій версії
- Adds a bonus when completing the Material Shop Special pack.
Please check the bonuses on the shop upgrade page.
- Adds Spring Flower Pack to Material Shop Special.
- New Life Bonus login bonus starts on 2021-04-01.
Загальна інформація
версія 1.0.86 (133)
дата завантаження 2021-04-18 04:47
Розмір 10.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки CyberX Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/28 10:42
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |