Baseball Clash
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Baseball Clash  - це спортивний онлайн-симулятор, в якому опоненти повинні подавати і відбивати мяч в спрощеному форматі звичного бейсболу.

Гравець вибирає персонажа з передісторією. Від походження майбутньої зірки бейсболу залежить перелік унікальних навичок, стиль маневрування. Герої представлені у вигляді карток, які можна колекціонувати, а потім виводити на майданчик бажаного підопічного. Після коротких матчів відкривається доступ до поліпшень спортсменів. Оригінальні здатності дозволяється комбінувати для створення індивідуальної тактики. У геймплеї присутні різні ліги, що забезпечують карєрне зростання героя. Виконання успішних ходів в матчі нагороджується гідними трофеями, продумана система бонусів стає важливим мотивуючим фактором.

У реальному бейсболі необхідно здійснювати багато різнорідних дій, розробник проекту спростив завдання і залишити тільки основні цілі. Один користувач кидає мяч, а другий його відбиває. Якщо вийшло вдарити битою точно по мячу, то переможні фанфари дістаються другого. Коли людина, яка кинула спортивний снаряд, зумів перехитрити противника, і змусив махнути битою не в найвдаліший момент - перемога залишається за що подає. Нестандартна фізика вимагає підготовки і напрацювання досвіду. Згодом зявляється можливість гідно виступати на масштабних змаганнях перед натовпами шанувальників.

Відмінні риси гри Baseball Clash на андроїд:

  • бейсбольні дуелі в онлайні;
  • великий вибір спортсменів;
  • розвиток підопічних, комбінування умінь;
  • участь в вищих лігах;
  • багато призів і бонусів.

Розробнику вдалося перетворити симулятор бейсболу в багатокористувацької розвага. Інтуїтивний інтерфейс зрозумілий відразу, але механіка ударів має деякі особливості, потрібно звикати і практикуватися. Система шукає опонентів автоматично. Якщо в конкретний момент часу відповідного гравця немає - надається керований компютером персонаж, що відповідає реальному супернику по силі і кваліфікації. Тривимірна мультиплікаційна графіка створює приємну атмосферу. Заповнені стадіони дарують настрій, мотивують виступати на максимумі. Виправдайте надії глядачів і добийтеся вершин в бейсбольною карєрі!


Реклама

Baseball Clash для LG L35

Усі додатки NEOWIZ на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/27 10:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |