Outlander: Fantasy Survival
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Outlander: Fantasy Survival  - це цікава вижівалка, в якій потрібно облаштовувати життя в чарівному вимірі, застосовувати технології, боротися за існування.

Підопічний гравця раптово переходить з сучасного світу в стародавнє королівство. Обстановка не розташовує до комфорту і ситуацію доведеться міняти власноруч. Для початку необхідно добути основні ресурси: камінь, шкіру, дерево і інші. При наявності цих елементів можна створювати щось більш складне. У перспективі можна створювати різні предмети, організовувати фермерські господарства, налагоджувати промисловість і виробництво. Але на старті варто подбати про мінімальні потреби, для реалізації масштабних планів важливо бути ситим і не відчувати спраги.

Локації переповнені орками і різноманітними дикими тваринами, для протистояння з ними необхідно розробити якісне зброю. Тут стануть в нагоді наукові відкриття сучасності, знання технологій сьогодення значно спростить життя в обстановці давнини. Гранати і дробовики не можна порівнювати з первісними інструментами, дайте антагоністів гідну відсіч. На битви з ворогами йде багато часу і сил. Крім зброї персонажу знадобиться екіпірування, її також доведеться робити самостійно. Засоби захисту і нападу неможливо використовувати постійно, будівництво надійного притулку дозволить убезпечити себе від неприємної живності.

Відмінні риси гри Outlander: Fantasy Survival:

  • виживання в складних умовах іншого виміру;
  • дослідження територій;
  • використання знань в галузі науки;
  • зведення притулку;
  • сутички з монстрами, дикими тваринами, орками.

Зброя та інші предмети піддаються апгрейду, зациклюватися на наявні можливості не варто. Темпи розвитку процесів залежать від героя, точніше від керуючого їм гравця. Карта відкрита для досліджень, при дотриманні обережності можна знайти багато цікавого. Любителям небезпечних пригод на нестандартно оформлених майданчиках обовязково сподобається запропонований проект. Місцеві жителі будуть шалено раді незвіданого раніше комфорту і разюче оперативним захисним маневрам при набігах супротивників. Нова довкілля таїть багато сюрпризів, постарайтеся прийняти їх коректно!


Реклама

Outlander: Fantasy Survival для LG L35

Усі додатки XTEN LIMITED на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/26 12:04
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |