Battle Night
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Battle Night  - це футуристичний ролевик, в якому належить зібрати бійців для битв з ворогами, припинення воєн і розкриття таємних схем.

В недалекому майбутньому планету накрили холодні війни. Найнебезпечнішою точкою виявився покинуте місто, вирішенням усіх альянсів він перетворився на поле бою. Події розгортаються в нічний час, багато місцевих жителів не підозрюють про те, що відбувається кошмарі. Детектив з неабиякими дедуктивним здібностями почав здогадуватися про хитрий план, через який на вулицях твориться хаос. Зламати ситуацію і зупинити темні сили в поодинці не вийде, потрібно знайти професійних бійців, готових вступати в регулярні сутички і силою доводити правоту. Гравець буде допомагати в створенні і прокачуванні спеціального загону.

Різноманітних персонажів потрібно звести в єдиний загін воїнів. Чим більше карт доступно, тим сильніше стає команда. Кожен має свій спектр здібностей, їх можна прокачувати і покращувати у міру проходження битв. Важливо дозволити учасникам команди проявити вміння, подбати про грамотне комбінуванні талантів. Один рівень має на увазі бій з певною групою супротивників. Битва розділяється на раунди. Сторони почергово наносять удари один одному, намагаються створити умови для максимальної шкоди.

Відмінні риси гри Battle Night:

  • збір команди елітних воїнів;
  • нічні битви з супротивниками і їх босами;
  • древо розвитку здібностей підопічних;
  • розблокування ресурсів і сил;
  • автоматизовані бійки.

Після завершення битви можна зайнятися індивідуальними апгрейдами. Далі доведеться вступити в наступну сутичку на інший локації міста, особлива карта допомагає орієнтуватися в ситуації з зачисткою територій. Різноманітні випробування підвищують рівень навичок, навіть коли гравець закриває додаток. Стилістика кіберпанку створює атмосферу наукової фантастики. Основні дії відбуваються в нічний час доби, вулиця освітлюється численними неоновими вивісками. Кастомізіруйте воїнів і відправляйте їх на битви. Це єдиний спосіб припинити постійні зіткнення альянсів і викрити таємні задуми темних сил!


Реклама

Battle Night для LG L35

Усі додатки FT Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/25 10:45
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |