Cookbook Master
4.6 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Cookbook Master  - це цікавий симулятор, в якому належить освоювати рецепти з кулінарної книги, реалізувати покрокові інструкції для створення смачних шедеврів.

Гравцеві пропонується готувати різні страви з постійним підвищенням рівня складності завдань. Ресторанна бутафорія відсутня, конкуренції теж не передбачається, акцент зроблений на вдосконалення майстерності кухаря. Події відбуваються в спрощеній обстановці, на домашній кухні. Кожна страва має свою послідовність вчинення дій. Переплутати черговість кроків не вийде, але доведеться стежити за якісним результатом кожного проміжного пункту.

Коли готову страву зявиться на столі, уважний компютер поставить оцінки за пункти чек-листа, надасть зірки, алмази, монети. Нагороди дозволяють рости професійно, розблокувати продукти, відкрити нові сторінки з рецептами. Чітка інструкція вказує, що необхідно робити в конкретний момент. Від кухаря залежить дотримання пропорційності інгредієнтів. На спеціальною шкалою є мітка ідеального обсягу, потрібно своєчасно зупинити додавання продукту. Також доведеться аналізувати час приготування, швидкість перемішування, і інші параметри за аналогічною схемою. Є й інші види завдань, як нарізка скибочками певних розмірів і форм.

Відмінні риси гри Cookbook Master:

  • перетворення кулінарного новачка в експерта;
  • виконання завдань в атмосфері домашньої кухні;
  • покрокові опису дій;
  • більше 40 складових для страв;
  • кілька десятків реальних рецептів.

У симуляторі немає дуже химерних інструкцій, інгредієнти звичні для домашньої кухні. Апгрейди стосуються тільки рецептів і компонентів, посуд і весь інструментарій зявляється автоматично. В процесі разблокіровок можна щось вибирати, з урахуванням зібраного раніше капіталу. Інтуїтивне управління вимагає зосередженості і концентрації уваги. Просте графічне оформлення виключає відволікаючі фактори. У звуковому супроводі імітується кожен процес, плюс додана спокійна мелодія, настроює на потрібний лад. Продемонструйте свої таланти в кулінарному напрямку!


Реклама

завантажити Cookbook Master 1.4.17 для LG L35

Нове в цій версії
Bug Fixes & Improvements
Загальна інформація
версія 1.4.17 (155)
дата завантаження 2021-08-09 20:00
Розмір 29.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки Tapps Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.6★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/24 12:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |