Hatsune Miku - Tap Wonder
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hatsune Miku - Tap Wonder  - це кумедна казуалки, в якій гравцеві належить організовувати концерти для віртуальної співачки, залучати публіку, вибирати спецефекти.

Головна героїня готується до яскравих виступів, здатним посилити захоплення шанувальників і вразити будь-яких критиків. Гравець повинен допомогти їй досягти успіху в творчій діяльності. Основне завдання - створення максимального пожвавлення на концертах, підвищення градусу емоцій. Концерти умовно поділені за рівнями, за кожен можна отримувати зірки і розраховувати на поліпшення для подальшого розвитку карєри. Посилення анімації, придбання спеціальних умінь, залучення музикантів-помічників і інші заходи дають можливість дорости до супер-вистави.

Дівчина з довгими блакитними волоссям обожнює приміряти різні образи. Дозволяється вибирати одяг з крутого гардероба і комбінувати оригінальні аксесуари. Поява інших віртуальних співаків з Японії послужить додатковим фактором для пожвавлення публіки. Хацуне Міку постійно ділиться своїми враженнями з користувачем-організатором. Вона дає своєрідні підказки, захоплюється кожною пропозицією щодо коригування іміджу, зміни обстановки на сцені, залучення нових персонажів. Героїня випромінює бадьорість і ніколи не вередує, чітко виконуючи всі рекомендації.

Відмінні риси гри Hatsune Miku - Tap Wonder:

  • підготовка поп-зірки до виступів;
  • широкий вибір нарядів для віртуальної діви;
  • апгрейд здібностей і спецефектів;
  • підігрів настрою фанатів;
  • поява інших відомих вокалістів на сцені.

Клікер з музичної тематикою радує частотою різних досягнень. Спочатку на порожній сцені дівчина співає одна, з часом відбувається стає більше схожим на яскраве шоу. Елементарне управління цікаво поєднується з нетривіальними завданнями. Гравцеві потрібно постійно займатися підготовкою діви до заходів, а потім дотиками по екрану заводити глядачів. На тлі передбачувано звучать популярні пісні вокалоід. Анімаційна складова досить слабка, після ряду виступів додаються елементи, що пожвавлюють уявлення. Допоможіть підопічної знайти заслужену славу!


Реклама

завантажити Hatsune Miku - Tap Wonder 1.0.8 для LG L35

Нове в цій версії
Minor fixes.
Загальна інформація
версія 1.0.8 (16)
дата завантаження 2021-08-03 05:17
Розмір 52.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/24 10:26
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |