Tour of Neverland
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Tour of Neverland  - це забавний симулятор, в якому має бути управляти фермерським господарством, прикрашати житло, будувати готель, взаємодіяти з іншими користувачами.

Прикольний дирижабль приземлився на острові з тропічним кліматом. Зона добре підходить для фермерської діяльності, але господарювати доведеться самостійно. Тут порушується звичний алгоритм з керуючим-менеджером, доведеться виступити в образі фермера. Вскапиваніе грядок, придбання і посів насіння, полив і збір врожаю, вирощування худоби лягають на плечі гравця. Готову продукцію можна продавати на ринку, де збираються реальні гравці. Також дозволяється прилітати до колег на їх острова, заводити друзів, дізнаватися різні тактики ведення справ.

На своїй території головна героїня знайомиться з тваринами, що дають багато корисних порад. Там же зявляється будинок, для якого доступні різні види меблів та прикрас. Крім господарства можна ловити рибу, створювати кулінарні шедеври, досліджувати шахти з природними ресурсами. Якщо хочете привернути гостей - зробіть готель, щоб кожен відвідувач міг комфортно відпочити. Приятелі-тварини обожнюють всякі презенти, при наявності настрою побалуйте їх милими сюрпризами.

Відмінні риси гри Tour of Neverland:

  • розвиток ферми на острові;
  • вирощування городніх культур, розведення тварин;
  • підводне полювання, рибалка;
  • торгівля і спілкування з фермерами з усього світу;
  • глобальна карта з безліччю ферм.

Графічне оформлення виконане в стилістиці стимпанка, що додає проекту оригінальності. Симулятор радує різноманітністю можливостей, кожен знайде чим зайнятися і як весело провести час. Одним до душі спокійне перебування на ділянці, інший прагне частіше контактувати з іншими гравцями. На особливої ​​карті відзначені чужі острова, любителі подорожей обовязково скористаються цим інструментом. Торгівля і взаємообмін значно прискорюють розвиток підприємства, але можна займатися і завданнями, не повязаними зі спілкуванням. Знайдіть улюблені захоплення і розвивайтеся в своєму темпі!


Реклама

Tour of Neverland для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/23 10:10
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |