The Academy
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Academy  - це цікава головоломка, в якій першокурсник розгадує секрети навчального закладу, шукає предмети, вирішує тести, дружить з одногрупникам.

Юний хлопець потрапляє в академію з чітким наміром отримати гарну освіту. З перших хвилин він розуміє, що крім вивчення наук доведеться зайнятися магією, тісно переплетеної з іншими дисциплінами. На вступному іспиті персонаж дізнається про наявність таємниць і загоряється бажанням дізнатися розгадку. Завдяки своїй товариськості він швидко знаходить друзів, цілі про розслідування таємниць стають загальними. Перспектива нудного навчання забута, академія обіцяє захоплюючу пригоду з ребусами і нетривіальними запитаннями, відповіді на них добувати складно і цікаво.

Гравець допомагає герою вирішувати завдання по навчанню і крім неї. Також можна шукати предмети для особистої колекції. Спеціальна карта допоможе швидко зорієнтуватися на новій території. Крім схематичного креслення в журналі відображаються: завдання для виконання, все що було вирішено раніше, навчальні матеріали студента, знайдені предмети. Розробник додав контрольні точки для автоматичного збереження отриманих результатів. Біля героя буде багато товариських персонажів, з діалогів можна добувати важливу інформацію.

Відмінні риси гри The Academy:

  • рішення тестів і головоломок;
  • пошук колекційних елементів;
  • спілкування з характерними героями;
  • вивчення науки і магії;
  • розкриття старовинних таємниць.

Гравцеві потрібно уважно стежити за сюжетною лінією, в пригодницькому проекті акцент зроблений на ланцюжку подій, яку належить розплутати. Красива тривимірна графіка дозволяє отримати задоволення від дослідження приміщень і прогулянок на інших локаціях. Інтуїтивне управління дозволяє неспішно ходити і бігати, взаємодіяти з людьми і речами, робити фотографії. Більше 200 головоломок змусять серйозно підійти до навчання. Часу на відпочинок не передбачено, паузи належить витрачати на розбір детективних історій і побудова логічних звязків. Відкритість і цікавість допоможуть дізнатися все приховане!


Реклама

завантажити The Academy 0.7826 для LG L35

Нове в цій версії
The Academy is now open for all! Play all 3 chapters entirely for FREE and discover all the secrets this puzzling school holds.
Загальна інформація
версія 0.7826 (7826)
дата завантаження 2021-09-15 17:05
Розмір 52.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Усі додатки Snapbreak на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/21 09:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |