Ragnarok Tactics
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Ragnarok Tactics  - це захоплюючий рольової проект, в якому вам належить тренувати і покращувати команду монстрів для яскравих битв з підопічними інших гравців.

Гравець збирає команду з різноманітних чудовиськ, налаштовує їх зовнішній вигляд і костюми. Кожен воїн має певними вміннями, головне завдання полягає в комбінуванні здібностей для збільшення потужності загону. За законами жанру персонажам даються апгрейди, незамінні при постійних протистояннях. Спорядження і інші елементи також поліпшуються. Додатково даються бустери для посилення атак. Нового головнокомандувачу доступні лише деякі герої, після появи досвіду зявляється повідомлення про розблокування нових монстрів Ragnarok.

Спочатку поле бою виглядає маленьким, після прояву ініціативи масштаб збільшується і події видно крупним планом. В процесі битви можна спостерігати за станом кожного учасника, дивитися наскільки швидко падає рівень енергії. Періодично бійцям необхідні перерви для відновлення, в нижньому кутку екрану є перелік бійців і показник активності / пасивності на поточний момент. Відволіктися від баталій в онлайні допоможе режим пригоди. Мета зрушиться до пошуку дорогоцінних речей, але добути їх можна тільки в сутичках з босами. Вони можуть мати вигляд масивних тварин або інших істот з великими габаритами.

Відмінні риси гри Ragnarok Tactics:

  • онлайн-битви між загонами монстрів;
  • більше 60 персонажів з унікальними вміннями;
  • апгрейди здібностей;
  • зміна нарядів для бійців;
  • PvE-пригода.

Барвисте графічне оформлення і знайомі персонажі заманюють в геймплей. Значна кількість героїв дає можливість створювати круті загони і дивувати ворогів чудовим якістю атак. Покращення служать додатковою мотивацією, чим довше триває історія, тим цікавіше розкривати таланти милих і одночасно сильних монстрів. Для нескінченного числа битв необхідно регулярно коригувати тактику бою, враховувати промахи, уникати повторення помилок і закріплювати успішні маневри. Примусьте антагоністів тремтіти від страху при появі вашої команди на майданчику!


Реклама

Ragnarok Tactics для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/20 10:37
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |