CRISIS: S
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра CRISIS: S  - це яскравий фентезі-ролевик, в якому належить боротися з демонами, шукати протиотруту, обєднуватися з реальними гравцями для виконання складних місій.

Ігровий світ потрапив у підпорядкування жорстокої імперії, люди змушені терпіти свавілля, насильство і постійні нападки злих духів. Додаткова масштабна проблема - хвороба, що зачіпає всіх без розбору. Користувач управляє агентом таємної організації, яка поставила за мету зупинити насильство і позбавити людей від інших глобальних проблем. Агентів на майданчиках багато, можна формувати союзи з гравцями, спільно усувати проблеми. Вирішуйте самостійно, з ким дружити і проти кого ворогувати. Можливо на шляху зустрінеться людина, гідний створення віртуальної сімї.

Налаштуйте зовнішні дані героя, корегуйте деталі, щоб створити неповторний і запамятовується стиль. Потім вирушайте в дорогу, вона буде дуже ризикованою. Пошук антидоту для тих, що вижили вимагає великих витрат енергії. Противники не захочуть віддавати такий скарб, доведеться багато битися і захищати своє право на володіння цією цінністю. Без приводу демони також часто нападають, поява персонажа, який не бажає підкорятися, апріорі викликає агресію. Благо арсенал зброї постійно поліпшується, навички теж можна удосконалювати. Висока динаміка битв вимагає зосередженості, часу на розслаблення не передбачено.

Відмінні риси гри CRISIS: S:

  • протистояння темним силам, епічні битви;
  • гнучке налаштування зовнішності персонажа;
  • шикарне холодна і вогнепальна зброя;
  • розвиток крутих умінь;
  • порятунок людей від тиранів і хвороб.

Ефектна MMORPG вражає деталізацією графіки. Тривимірний простір опрацьовано до дрібниць, кожна ділянка землі гідний уважного вивчення. Якісна анімація виводить візуалізацію битв на новий рівень. Сюжетна лінія миттєво залучає користувача в історію. Різноманітність пригод гарантує масу емоцій. Часті діалоги, погоні, дайвінг і багато іншого дозволяє перемикати увагу і бути готовим до несподіваних сценаріями. Подаруйте людству протиотруту, забезпечте щасливе життя без тиранів і монстрів!


Реклама

CRISIS: S для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/19 12:40
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |