Elf Tales
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Elf Tales  - це казковий ролевик, в якому потрібно звільняти світ від демонічних загарбників, попутно боротися з бездушними мародерами і знаходити скарби.

Підопічний гравця потрапляє на фантастичний континент. Темні сили давно присвоїли ці землі, місцеві мешканці не приховують відчаю. Потрібен сміливий герой, готовий знищувати супротивників і стикатися з босами. Користувач управляє саме таким воїном, перед початком довгої дороги вибирає клас персонажа, крила, екіпіровку. Також можна коригувати імідж, брати різні елементи одягу і аксесуарів. При бажанні костюми легко міняються, перемикання між класами проводиться парою кліків, тому можна часто експериментувати, навіть встановлювати модні тренди.

Місцеві пейзажі вражають, світлі барвисті підземелля хочеться уважно дослідити. Шанси знайти дорогоцінні бонуси дуже високі. Але діяти варто вкрай обережно: порівняно слабкі вороги зустрічають незнайомців великими групами, нападають досить різко. Коли вдається відбити атаку, на майданчику зявляється величезний бос. Він один, але за розмірами перевершує воїна в десятки разів. Подібні події стануть щохвилинним, без часу на відпочинок. Розробники продумали чудову альтернативу кампанії для бажаючих протестувати різні режими. Фанати онлайн-взаємодій можуть вступати в гільдії або виходити на арени, щоб битися з реальними супротивниками.

Відмінні риси гри Elf ​​Tales:

  • боротьба з демонами в підземеллях;
  • порятунок добрих героїв;
  • вибір крил, спорядження, одягу;
  • пошук компаньйонів, створення гільдій;
  • численні перетину з босами.

У ельфійських казках світ прекрасний навіть при наявності демонів. Темні тони в графічному оформленні відсутні, створену естетику природи хочеться захищати більше, ніж стандартні сірі локації. Ніжне музичний супровід доповнює розслаблюючу атмосферу. Апогеєм стає можливість влаштувати романтичну весілля. Суміш емоцій не порушує бойовий настрій, а тільки підсилює його. Континент і його милі мешканці заслуговують на добре продовження історії!


Реклама

завантажити Elf Tales 14.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 14.0 (14)
дата завантаження 2020-09-05 05:00
Розмір 98.25 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/18 12:35
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |