Cooking Battle!
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Cooking Battle! - це кулінарний симулятор, в якому потрібно приготувати найбільшу кількість ідеальних страв за короткий час і ускладнювати ситуацію на кухні опонентів.

Гравець приміряє роль шеф-кухаря і разом з маленьким колективом помічників бореться за першість в неординарному поєдинку ресторанних кухонь. У команду можна запрошувати приятелів, або вибирати керованих компютером персонажів. Кожне бій триває кілька хвилин, за які потрібно встигнути подати якомога більше смачних шедеврів. На початкових етапах інгредієнтів мало, гра схожа на клікер. Робота з одним компонентом не викликає складнощів, досить тільки контролювати період термообробки.

Після низки перемог спектр продуктів розширюється і процес готування значно ускладнюється. Комбінування томатів, мяса, пасти, риби і інших компонентів вимагає уважності і таланту. Необхідно стежити за черговістю використання елементів, видами обробки. Якщо клієнт отримує сире блюдо або йому приносять чуже замовлення, уникнути претензій не вдасться, доведеться переробляти бажане. Загальний таймер не зупиняється, верхній панелі він відраховує залишок часу і часто змушує нервувати.

Відмінні риси гри Cooking Battle !:

  • битви на двох кухнях;
  • змішування різних інгредієнтів в стравах;
  • одночасне обслуговування декількох героїв;
  • ризики подачі негідних продуктів;
  • розблокування крутих кухарів.

Досвідчені користувачі можуть відкрити більш кваліфікованих кухарів, вибрати персонажа з доступних особистостей. Обстановку також можна міняти, тільки не новачкам. Помічники слухняно виконують поставлені завдання, але варто враховувати їх темп роботи. Текстові підказки допомагають тримати кілька процесів під контролем. Додатково можна організовувати підстави для другої команди кухарів, знижувати їх шанси на виграш.

Розробник вибрав яскраві тони для графічного оформлення і порадував легким керуванням. При бажанні можна пройти інструктаж, щоб відчувати себе під час битви більш комфортно. Доведіть перевагу своїх підопічних в кулінарному мистецтві, порадуйте гостей закладу швидким обслуговуванням і вишуканими стравами!


Реклама

Cooking Battle! для LG L35

Усі додатки Gamemakerone на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/17 12:24
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |