The Farm: Sassy Princess
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра The Farm: Sassy Princess  - це забавний симулятор, в якому належить будувати і розвивати ферму, доглядати за тваринами, спілкуватися з односельцями і допомагати їм у вирішенні проблем.

Юна принцеса поміняла розмірене життя в розкішному замку на просту село. Після відходу з будинку їй потрібно пристосуватися до нових умов і зрозуміти, як облаштувати нові території. Кращим напрямом для розвитку буде фермерство. Доведеться багато працювати, щоб в точності відтворити ферму з давньої мрії. Вирощування і подальший збір культур стане новим заняттям для білоручки, але під управлінням гравця вона обовязково впорається. Зібрану продукцію можна продавати, налагодження торгових звязків також корисно для населеного пункту. Додатково рекомендується зайнятися тваринництвом.

Робочими процесами життя не обмежується. Дівчину чекає багато спілкування з місцевими жителями. Доброзичливі люди охоче ділитимуться різними думками і історіями, веселе проведення часу гарантоване. У героїні буде свій будинок і можливість налагодити побут. Серед тутешніх хлопців є три холостяка в активному пошуку, з будь-яким з них можна пробувати будувати відносини. В сімейної ідилії фермерський бізнес буде розвиватися значно активніше. Якщо хочеться більше працювати - квести і місії допоможуть триматися в формі, плюс дозволять заробити кошти, отримати потрібні призи.

Відмінні риси гри The Farm: Sassy Princess:

  • фермерська діяльність;
  • розведення тварин, сільське господарство;
  • продаж продуктів;
  • взаємодія з місцевими жителями;
  • спілкування з цікавими женихами.

Легкий сюжет і широкі перспективи залучають гравців різного віку. При огляді зверху користувач спостерігає за маленькими персонажами, принцеса і її приятелі з основного ракурсу виглядають крихітними. Це дозволяє стежити за цілим ділянкою землі. При необхідності можна переходити на інші зони, є спеціальна карта, яка допомагає зорієнтуватися на території. Різноманітність цілей, робота, розваги, і любовні відносини виключають монотонність дій. Допоможіть принцесі домогтися успіху після примірки нового стилю життя!


Реклама

завантажити The Farm: Sassy Princess 1.2.0 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes and stability improvements
Загальна інформація
версія 1.2.0 (57)
дата завантаження 2021-09-17 23:43
Розмір 42.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

USE_FULL_SCREEN_INTENT

USE_FULL_SCREEN_INTENT

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки DAERISOFT на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/16 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |