Zombie Derby: Pixel Survival
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zombie Derby: Pixel Survival  - це цікава гонка, в якій потрібно сидячи за кермом автомобіля тиснути ходячих мерців на трасі, обходити перешкоди, накопичувати валюту.

Гравця чекає небезпечний шлях з натовпами зомбі і смертельно небезпечними пастками. У гаражі на стартовому етапі вибір транспортних засобів невеликий, варто подбати про броні і встановити зброю перед складною поїздкою. У деяких придорожніх будинках горить світло. На вулиці зібралися тільки ворожі створення, причому всі виявилися на асфальтованій дорозі, по якій належить мчати. Тисніть на педаль і спокійно реагуйте на закривавлені тіла супротивників під колесами. Потрібно протриматися довше, проїхати максимальну дистанцію.

Бак бензину стрімко спустошується, якщо водій неграмотно витрачає енергію. За показником здоровя також необхідно уважно стежити. Іноді доведеться задіяти зброю проти антагоністів. Кількість патронів обмежена, тому витрачати їх потрібно економно. Стрілянина по бочках з вибуховою речовиною на порядок посилює шкоди для ворожої сторони. Після кожної поїздки герой отримує нагороди, щоб покращувати транспорт і купувати більш потужні моделі машин.

Відмінні риси гри Zombie Derby: Pixel Survival:

  • їзда зі знищенням зомбованих істот;
  • різноманітність транспортних засобів;
  • перепони і пастки дорозі;
  • апгрейд машин, розблокування нових моделей;
  • безліч ворогів на трасі.

Частина перешкод долаються порівняно легко: порожні деревяні ящики швидко розлітаються, якщо в них врізається броньований автомобіль. Інші перешкоди можуть нести реальну загрозу, у величезній ямі посеред шляху можна запросто прірву, але своєчасне включення нітро дозволить перелетіти моторошну зону і залишитися неушкодженим. Спектр обраних поліпшень для залізного коня впливає на проходження перешкод.

Мультяшне графічне оформлення робить криваві сцени штучними, що не страшними. У сюжетних рівнях можна зіткнутися з різноманітними ландшафтами і погодними умовами. Розслабляючий ігровий процес допомагає відволіктися від повсякденних завдань і зайнятися місією порятунку світу. Ходячі мерці не повинні зупинити людину на автомобілі!


Реклама

завантажити Zombie Derby: Pixel Survival 1.0.16 для LG L35

Нове в цій версії
- bug fixes
- minor improvements
Загальна інформація
версія 1.0.16 (927)
дата завантаження 2021-09-18 00:03
Розмір 49.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/16 10:33
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |