1v1.LOL
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра 1v1.LOL  - це цікава онлайн-шутер, в якому гравцеві належить поєднати будівництво химерних обєктів з обстрілом героїв інших користувачів.

Гравцеві пропонуються розраховані на багато користувачів битви і дуелі один на один, взаємодія виняткова з реальними людьми. Під будівництвом мається на увазі створення великих платформ з різноманітних блоків. На пустельних локаціях бійці самі роблять укриття й інші спорудження для підйому. Врахуйте, що блоки великі, але прозорі. Під час нападу вони служать швидше додатковою перешкодою, ніж захистом. Постріл ворога знищує захисний елемент, це дає час на передислокацію, проте доводиться постійно бути на виду. Огляд від третьої особи дозволяє відстежувати і аналізувати всю ситуацію, бачити, що діється біля підопічного і стежити за тим, що відбувається у інших кілерів.

Стартувати краще з тренувального формату. Практика допомагає звикнути до особливостей геймплея, налаштувати клавіші для виконання певних дій, пристосуватися до одночасного вирішення декількох завдань. Після отримання досвіду можна вибирати режим, система швидко знайде опонента. Персонаж потрапить на локацію, де розгортається масштабна битва. Приймати рішення і діяти потрібно відразу, інакше станете для ворога легкою здобиччю. Зброї є тільки три, а блоків - хоч греблю гати, спектр їх форм і розмірів пробудить будівельника в кого завгодно.

Відмінні риси гри 1v1.LOL:

  • королівські битви, дуелі;
  • зведення незвичайних будівель;
  • багато блоків для будівництва на вибір;
  • кілька видів зброї;
  • зручні тренування.

Дивне поєднання жанрів виявилося вдалим рішенням, що привертає увагу гравців. Розробники активно працюють над поліпшеннями, перспективі режимів і майданчиків повинно бути більше. Зараз доводиться задовольнятися парою форматів геймплея, невеликими картами, скромним арсеналом зброї. Зате міняти інструменти можна не відволікаючись від процесу, ще й будувати попутно щось оригінальне. Створена фігура допоможе піднятися на потрібну висоту, легко прицілитися або ухилитися від чужого пострілу. Проект розширить рамки уяви щодо шутерів!


Реклама

завантажити 1v1.LOL 3.800 для LG L35

Нове в цій версії
Bug fixes & Improvements
Загальна інформація
версія 3.800 (1008)
дата завантаження 2021-09-15 15:03
Розмір 74.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки JustPlay.LOL на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/15 11:45
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |