Mummy Returns
4.9 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mummy Returns  - це барвистий екшен-шутер, в якому потрібно розстрілювати монстрів і мумій, пробуджених таємною організацією ворожого табору.

За легендою на планеті почалася третя світова війна. Всьому людству протистояли невідомі темні сили, які надсилають на битви з людьми різних тварюк. Ворог відчув, що з поточними можливостями ймовірність його виграшу занадто мала, тому вирішив розбудити особливу силу - мумію, сплячу багато тисячоліть. Люди злякалися і поховалися, новина про повернення мумії розлетілася миттєво. Гравець виступає в ролі солдата, який наважився самостійно піти на боротьбу з натовпами супротивників. Підмога відсутня, діяти доводиться самотужки.

Потрібно вибрати вогнепальну зброю з переліку доступних і відправлятися на поле бою. Там різноманітні істоти рухаються прямо на стрільця. Безжально палите по монстрам, мінімізуйте ймовірність їх наближення. Битви розділені на рівні, кожен має на увазі обстріл кількох хвиль антагоністів. За будь-знищене створення воїну належить нагорода у вигляді золотих монет, вони автоматично падають в скарбничку. Противники мають слабкі точки, потрапляння по ним збільшує розмір винагороди. Чим прицільно вдається стріляти, тим більше монет можна отримати за рівень. Потім можна поліпшити зброю і вміння персонажа, визначитися, як витрачати набутий капітал.

Відмінні риси гри Mummy Returns:

  • динамічна стрілянина по монстрам;
  • величезний арсенал зброї з поліпшеннями;
  • апгрейд здібностей;
  • хвилі ворогів з сильними сторонами і слабкостями;
  • отримання золота за кожного вбитого.

Похмура легенда не завадила розробнику зробити яскраве графічне оформлення. Локації строкаті і симпатичні, без антуражу апокаліпсису, що наближається. Текстові підказки допомагають діяти вчасно, міняти тактику з урахуванням тонкощів ситуації. Широкий вибір зброї дозволяє виробити свою стратегію, головне швидко реагувати на появу ворогів. Огляд від першої особи суміщений з оригінальною фізикою пострілів, що виділяє гру серед аналогів. Людство сподівається тільки на вашого підопічного, зумійте розібратися з ворогами!


Реклама

завантажити Mummy Returns 1.4.6 для LG L35

Нове в цій версії
fix bugs
Загальна інформація
версія 1.4.6 (47)
дата завантаження 2020-09-05 04:10
Розмір 99.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.85★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/14 09:58
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |