Perfect World Mobile
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Perfect World Mobile це, безумовно, величезна подія, яка обрадує не тільки шанувальників жанру класичних рольових ігор з відкритим світом, але і тих, хто вже звик до цієї гри на ПК, де вона набула більшого поширення.

Підготували гру в студії INFIPLAY і активно набирає популярність. До речі, це на даний момент найперспективніший проект від даної студії, будемо сподіватися, що він виправдає всі покладені на нього очікування.


Головне питання, яким задаються багато - чи є тут автобус? На жаль (нам так здається) - так, є. Однак автобоем, так само як і автоматичним переміщенням можна користуватися тільки в рамках квестів, всі інші битви будуть вже відбуватися виключно під вашу відповідальність. Такий баланс дозволяє не втомлюватися від квестів, при цьому, мати можливість керувати своїм персонажем.

Друге важливе питання - що з управлінням? З ним, до речі, все в повному порядку, так як його повністю переробили для мобільних платформ, це не простий порт з ПК, розробники витратили багато сил, щоб адаптувати гру під невеликі екрани і нові органи управління.

Наскільки складно грати? Насправді просто, поріг входження для новачків тут низький. Так, гра дуже насичена, але розбиратися в усьому доведеться плавно, поступово і швидше за все, ніяких проблем не виникне.

Бонусом, що вкрай рідко зустрічається на мобільних RPG, кожен з класів, який ви можете вибрати, має свою сюжетну лінію і різні умови і квести на початку проходження. Наклавши це на цікавий сюжет отримуємо великі можливості для реіграбельності, що є цінним.


Особливості гри Perfect World Mobile на андроїд:

  • Відмінна графіка і анімація
  • Широкі можливості кастомізації персонажа
  • Відкритий світ, досліджуйте його повністю
  • Різноманітні битви, від автобоя до напружених сутичок з босами
  • Приголомшливий стиль фентезі
  • ніякої реклами

Недоліки гри:

  • Покупки є, як і в будь-який інший рольовій грі, їх не може не бути
  • Якщо прискіпливо порівнювати з ПК-версією, вона все ж краще ...

Підсумок: може бути Perfect World Mobile дійсно один з кращих представників жанру на сьогоднішній день. Однак, сказати що це як на ПК або вже тим більше краще ніж на ПК - не вийде, ще, мабуть, рано.


Реклама

Perfect World Mobile для LG L35

Усі додатки INFIPLAY на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/13 10:27
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |