Cooking Adventure
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Cooking Adventure  - це захоплюючий симулятор, в якому належить готувати для своїх клієнтів, розширювати мережу закладів громадського харчування, подорожувати в пошуках нових рецептів.

Невеликий скромний ресторан користувача привертає декількох гостей. Вони заходять і замовляють певні страви з того, що є в меню. Необхідно сконцентруватися, виконати замовлення і оперативно принести людям бажане. Якщо процес не затягнеться, а результат влаштує гурманів, то кухар може розраховувати на щедру фінансову винагороду. Отримані гроші рекомендується інвестувати в посуд, інші необхідні в кулінарній справі елементи. Також при наявності коштів варто змінити оформлення приміщення, зробити більш привабливий інтерєр. Просунуті бізнесмени можуть зайнятися створенням цілої мережі ресторанів по місту, країні або всьому світу.

Суші-бар, шашлична, кавярня та інші заклади вимагають різних підходів до кулінарії. Гравець може вибирати комфортне напрямок і розвиватися в бажаній сфері. З клієнтами потрібна гранична обережність: якщо людина отримує не те блюдо, він починає злитися, потенційний прибуток зменшується, а час виявляється витраченим даремно. Але при якісному і своєчасному виконанні зобовязань напружуватися немає приводу того, більшість гостей поводяться доброзичливо або нейтрально.

Відмінні риси гри Cooking Adventure:

  • приготування страв, комбінування інгредієнтів;
  • обслуговування клієнтів з урахуванням тайм-менеджменту;
  • апгрейд інструментів для роботи;
  • різні кулінарні напрямки ресторанів і барів;
  • пошуки рецептів і скарбів на всіх континентах.

У вільному режимі можна удосконалювати мистецтво приготування їжі годинами, експериментувати вдосталь. Для фанатів подорожей передбачений додатковий режим, де можна знаходити старовинні цінності і відкривати давно забуті рецепти. Розробник також додав функцію кулінарних змагань з друзями по Facebook. Графічне оформлення стандартне для подібних симуляторів, строкате і барвисте, але без надмірностей. Текстові підказки допомагають швидко зорієнтуватися в геймплеї. Освойте всі доступні кухні, станьте великим кухарем і ресторатором!


Реклама

завантажити Cooking Adventure 61500 для LG L35

Нове в цій версії
- New theme added: [Waffle Truck]
- [Waffle Truck] theme outfit and plush added
- Featuring famous YouTuber Korea Grandma Park Mak-rye
Загальна інформація
версія 61500 (240)
дата завантаження 2021-08-01 03:29
Розмір 51.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки GRAMPUS° на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/12 10:56
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |