Code Atma
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Code Atma  - це Клікерная ролевик, в якому має бути управляти душами воїнів, збирати з них команду і протистояти містичним антагоністів в магічній війні.

Користувач виступає в ролі незвичайної людини, Шукача, вміє налагоджувати контакт і взаємодіяти з душами солдат, Атмамі. Вони занурені в нашу реальність і здатні боротися з різноманітними антагоністами. Шукач повинен зібрати незвичайних бійців в єдине військо, і відправити на небезпечні покрокові сутички з противниками. Попередньо рекомендується проаналізувати слабкі та сильні ракурси кожного героя, щоб скласти найбільш ефективний загін. Сумарно пропонується більше 100 героїв з оригінальними вміннями, у гравця є маса варіантів побудови стратегії битв.

Процес битв автоматизований, рівень підготовки Атм залежить від командувача загоном. Необхідно тренувати підопічних, стежити за появою апгрейдом для них. Володарі високої кваліфікації спочатку заблоковані. Після отримання досвіду і успішного виходу з ряду битв до них відкривається доступ. За боями можна не тільки спостерігати, дозволяється включення ручного формату для активації ряду дій в розпалі подій. Серед них є додатковий втрат противнику, лікування поранених, посилення конкретної атаки. Вживати заходів не обовязково, якщо герої добре підготовлені, то вони самостійно будуть справлятися і регулярно приносити трофеї.

Відмінні риси гри Code Atma:

  • більше сотні персонажів на вибір;
  • автоматизовані битви з ворожими кланами;
  • тренування і апгрейди для душ;
  • ручна активація деяких опцій;
  • вплив на сюжетну лінію.

Атмосфера геймплея наповнена містикою і окультної тематикою. Темні фарби і мотиви хоррора навівають особливий настрій. Між переймами з нечистю гравець дізнається цікаву історію, і навіть впливає на неї, приймаючи рішення при вивченні оповідань. Персонажі готові розповісти багато нестандартних даних про подію до початку війни. Шукача чекають головоломки і таємниці, розкриття яких допоможе дізнатися секрети Коду Атми. Для перемоги в цій війні доведеться сильно заглибитися в темне чаклунство.


Реклама

Code Atma для LG L35

Усі додатки Agate Games на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/11 12:45
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |