Chaos Road
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Chaos Road  - це гоночний шутер, в якому машина мчить по дорозі з насиченим трафіком, намагається знищувати будь-який транспорт на своєму шляху.

Міська дорога заповнена автомобілями злочинців. Гравець управляє спорткаром з особливим оснащенням, що дозволяє розстрілювати супротивників численними чергами боєприпасів. Завдання по очищенню територій від кримінальних угруповань доведеться виконувати самостійно, помічників в проекті не передбачено. Щотижневі і щоденні місії допомагають набратися досвіду і прокачати автомобіль. Кожна виконана задача приносить золоті монети, які потрібні для покупки поліпшень. Рухається залізний кінь автоматично, необхідно регулювати напрямок, щоб вражати більше ворогів і ухилятися від кинутих ними бомб.

Збройний арсенал користувача поступово розширюється й удосконалюється, машину можна оснастити химерними механізмами, підвищити власну ефективність в боях. Ракети, лазери, безпілотники та інші інструменти допомагають реалізувати грандіозні атаки. Бустери дають додаткові привілеї, як тимчасове прискорення із захистом від будь-яких перешкод. Вороги також стають сильнішими, змушують ретельніше продумувати стратегії, уважно підходити до вибору апгрейдів. Кількість босів вражає, ці громили управляють унікальними машинами з важкою зброєю, часто застосовують хитрість і обман, щоб заманити в пастку носія добра.

Відмінні риси гри Chaos Road:

  • поїздки по завантажених трасах на спорткарі;
  • автоматичний обстріл ворожих машин;
  • апгрейд транспорту;
  • активізація бустерів;
  • сутички з потужними босами.

Розробник аркади пропонує нестандартну механіку з сумішшю двомірної і тривимірної графіки. Ракурс огляду піддається корекції, вид зверху легко змінюється на камеру за машиною, зі звичним форматом гонки від третьої особи. Строкаті фарби додають настрою, а спецефекти провокують додаткові викиди адреналіну. Динамічний ігровий процес захопить кожного фаната швидкісних екшенів. Сміливо починайте рух по дорозі хаосу і доведіть, що завдання по зачистці трас від злочинців може бути виконана!


Реклама

завантажити Chaos Road 1.9.2 для LG L35

Нове в цій версії
• New 'Freestyle' event: move the car freely on the screen
• New Vehicle: Hovercraft
Загальна інформація
версія 1.9.2 (400211)
дата завантаження 2021-09-04 13:23
Розмір 84.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/10 12:13
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |