ROHAN M
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра ROHAN M  - це цікавий ролевик, в якому належить битися з монстрами і підопічними реальних користувачів, досліджувати території і розгадувати таємниці.

Відомий проект для ПК перемістився на мобільні. На старті гравець вибирає персонажа, визначається з його класом і зовнішнім виглядом. Можна приміряти роль Дхана, Людини, Темного Ельфа або полуельфа. Кожен клас має свій набір здібностей, перелік поліпшень і застосовуваних інструментів також багато в чому залежить від обраної ролі. Спорядження і зброя підлягають поліпшень. Близький і далекий бій вимагають індивідуального підходу до побудови тактики. Присутній право відкоригувати зовнішність героя або навіть змінити клас в будь-який момент, обмеження на примірку ролей відсутні

У PvP можна насолодитися онлайн-битвами, що починаються без попередження. За локаціях бродить багато героїв, кожен хоче продемонструвати силу і зверхність. Уважність і швидка реакція допоможуть вирулити зі складних ситуацій. Обєднуйтеся в гільдії, організовуйте спільні атаки, щоб знешкодити ворога. Формуйте загальну стратегію для колективного захисту. У PvE персонаж буде нападати на монстрів і боротися зі злісними босами. Кожна битва приносить бонуси і нагороди, необхідні для апгрейдів. Детально пророблений світ викликає величезний інтерес, дослідження можливо в обох режимах.

Відмінні риси гри ROHAN M:

  • битви в PvE і PvP форматах;
  • кілька класів персонажів;
  • апгрейд екіпіровки та зброї;
  • прокачування унікальних навичок;
  • отримання цінних нагород.

Розробник успішно адаптував знамениту компютерну гру під мобільні пристрої, зробив звичне для RPG управління з клавішами нападу в правій зоні екрану. Переміщати підопічного можна звичайними дотиками. Також доступний автоматичний режим, де знижена потреба дій з боку користувача. Яскраве графічне оформлення викликає бажання вивчати запропоновану всесвіт уважніше. Заплутаний сюжет і репліки авторитетних героїв занурюють в фантастичну атмосферу. Створюйте свою бойову тактику і насолоджуйтеся епічними переймами з антагоністами!


Реклама

ROHAN M для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/09 12:49
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |