Knights Fight 2: Honor & Glory
2.2 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Knights Fight 2: Honor Glory  - це ефектний екшен, в якому потрібно буде приймати участь в лицарських поєдинках, вибудовувати стратегію маневрування для протистоянь.

Гравець бере під управління середньовічного лицаря, готує його до численних дуелі. Персонаж має широкий спектр здібностей і може похвалитися хорошою фізичною формою. Але важливо усвідомлювати, якими інструментами він користується для захисту або нанесення каліцтв. Мечі, булави та інші небезпечні речі тієї епохи присутні в арсеналі героя. Щити і круте спорядження мінімізують силу каліцтв, завданих ворогом. Екіпірування також може мати особливі властивості: отруювати ворога бризками отрути, сприяти прориву чужий броні, збільшувати масштаби шкоди. Уважно підбирайте спорядження, яке ідеально підходить під стиль ведення бою.

Користувач може запустити одиночну оффлайн кампанію, тоді опонентом буде керувати компютер. Лорди, принци та інші високопоставлені люди готові до запеклих битв. Додатково розробник створив короткочасні онлайн-дуелі і турніри, в яких змагаються гравці з усіх точок планети. Ручне управління дарує можливість регулювати дії підопічного прямо в процесі битви. Чудові навички важливо своєчасно використовувати, щоб вони допомогли виявити силу. Не варто застосовувати всі доступні маневри відразу, інакше воїн швидко втомиться, а опонент скористається його слабкістю. Лінія витривалості допоможе контролювати стан підопічного.

Відмінні риси гри Knights Fight 2: Honor Glory:

  • битви між лицарями;
  • різноманітність умінь;
  • середньовічну зброю;
  • екіпірування з бонусними здібностями;
  • онлайн і оффлайн режими.

У екшені пропонуються динамічні сутички і небезпечні зіткнення. Персонаж може блокувати дію противника, наносити різні види ударів, ініціювати посилення бою. Слідкуйте за діями суперника, щоб не опинитися в програшній позиції. Графічне оформлення опрацьовано непогано, але локацій мало, одноманітність іноді навіває нудьгу. Принцип управління зрозумілий, потрібно тільки адаптуватися, звикнути до поведінки воїна. Допоможіть героєві дістатися до вершин турнірів!


Реклама

Knights Fight 2: Honor & Glory для LG L35

Рейтинг:

(4)
2.18★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/09 10:46
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |