Puzzle Breakers
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Puzzle Breakers  - це забавна головоломка три в ряд, в якій потрібно комбінувати магічні елементи для протистояння троллям і нанесення сильного шкоди.

Гравець подорожує по чарівним локаціях, де бродять різноманітні вороги. Кожна зупинка символізує одну логічну задачу по додаванню рун по три і більше в одну лінію. Сполучені фігури формують удари, що знижують запас сил супротивників. Вони терпляче чекають нападу, а потім підносять контратаку, зменшує енергію команди користувача. У верхній половині екрану розміщено монстри, нижню половину займає головоломка, розграфлена на клітини. Удари направляються тільки прямо, важливо враховувати розміщення супротивників при комбінуванні елементів, щоб мінімізувати порожні постріли. Біля кожного ворога є умовна шкала здоровя, а в центрі екрану видно тонка лінія здоровя вашого загону.

Під завданням присутні іконки воїнів, які вміють застосовувати силу цілеспрямовано. Зловживати їх здібностями не варто, але, якщо ворог влаштовує занадто потужні контратаки - спробуйте знищити його за допомогою кого-небудь з цих персонажів. Підопічні мають особливими вміннями, при регулярній прокачування можуть служити командиру загону досить довго. Набирайте більше воїнів, щоб активувати вміння проти ворогів. Від завдання до завдання антагоністи стають сильнішими, потрібно навчитися давати їм гідну відсіч.

Відмінні риси гри Puzzle Breakers:

  • рішення головоломок для боротьби з монстрами;
  • колекціонування яскравих персонажів;
  • унікальні таланти підопічних;
  • прокачування здібностей;
  • можливість боїв з реальними гравцями.

Крім апгрейдів між рівнями можна захопитися будівництвом королівства. Раніше на цих казкових землях панувало щастя, але чудовиська зіпсували всю обстановку. Для шанувальників онлайн-пригод є арени у режимі PvP. Прикольний сюжет і чарівне графічне оформлення привертають. Таланти сміливих героїв викликають захоплення, а їх часті репліки і готовність боротися з будь-нечистю дають впевненість у перемозі. Підключайте логіку для відновлення порядку в наповненому магією королівстві!


Реклама

Puzzle Breakers для LG L35

Усі додатки Playrix на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/08 11:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |