Hardhead Squad: MMO War
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hardhead Squad: MMO War  - це онлайн-стратегія, в якій потрібно збирати крутих бійців, воювати з чужими арміями, спілкуватися і створювати альянси.

Гравець виявляється на далекому тропічному острові, він має непогані шанси підпорядкувати собі території. Аналогічні плани є у інших користувачів, тому жорстокі битви неминучі. Збирайте військо і наймайте прокачаних героїв, гідних командування загонами. Епічних особистостей буде багато, проте додаткові тренування обовязкові. Форму бійців необхідно постійно підтримувати, щоб у них було достатньо сил на захист своїх ділянок і нападу на ворожі. При бажанні можна включити інший режим геймплея і битися зі штучним інтелектом, розбійників на острові бродить багато.

Для якісного захисту своїх володінь потрібен штаб з надійними укріпленнями. Будівництво та поліпшення баз - одне з пріоритетних завдань. Паралельно гравець здобуває ресурсів, вони виробляються різними підприємствами. У рудниках є багато копалин, ферми стають відмінними постачальниками продуктів харчування. Також подбайте про розвиток технологій. Рівень прогресу впливає на все, від темпів будівництва, до підготовки воїнів. Онлайн-формат передбачає високу ймовірність вступу в альянси, оскільки спільне підкорення світу має більше шансів на успіх, ніж одиночне.

Відмінні риси гри Hardhead Squad:

  • боротьба зі злочинцями і підопічними гравців;
  • наймання геніальних воїнів;
  • тренування солдатів;
  • будівництво штабу;
  • видобуток ресурсів для армії і будівельних робіт.

Поле бою умовно розділяється на невеликі зони-шестикутники, на деяких розташовуються основні обєкти воюючих сторін. Захопити можна один шестикутник або відразу кілька. Така розмітка дозволяє чіткіше спрямовувати загони військ і планувати свій захист. Коли користувач займається внутрішніми справами, масштаб значно збільшується, можна побачити дрібніші ділянки, проконтролювати процеси на них. На верхній панелі міститься інформація про бонуси, і інші корисні дані. Барвиста графіка посилює бажання завоювати весь острів. Звуковий супровід чудово доповнює візуалізовану атмосферу. Вишиковуйте переможну тактику і стежте за дотриманням всіх нюансів!


Реклама

Hardhead Squad: MMO War для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/08 09:55
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |