Omimo - Idle Tap Adventure
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Omimo - Idle Tap Adventure  - це забавний клікер, в якому має бути наймати маленьких прикольних героїв в армію, займатися вивченням світів і знищенням чудовиськ.

Спочатку фантастичний персонаж Mimo відправляється на боротьбу з антагоністами сам. Знизу трохи менше половини екрану буде займати перелік доступних героїв. На верхній половині відображаються битви. Габарити ворогів трохи лякають, воїн на їх тлі зовсім маленький. Його завзятість допомагає розправитися з гігантами, тим більше що противники зявляються на майданчику по одному.

Перемога над декількома здоровіламі дає право на апгрейд героя. Внизу біля нього зявиться спеціальна кнопка, можна клікнути і не відволікаючись від битви поліпшити стан бійця. Ще низка боїв дозволить викликати підмогу. Список солдат поповниться персонажем, з іншими вміннями і талантами. При бажанні перелік воїнів легко згортається, дозволяючи сконцентруватися на основному процесі.

Сюжет умовно розділений локаціями-світами. Кожен світ по-своєму естетичний, а ще вороги в ньому унікальні. При переході до наступної майданчику можна розраховувати на зіткнення з оригінальними ворогами, які з тактики і іншим параметрам не схожі на попередніх громив. Всіх обєднує тільки перевага в розмірах над підопічними гравця. З високою періодичністю доведеться стикатися з босами, від звичайних супротивників вони значно витривалішими, необхідно витрачати більше сил на знищення подібних особин.

Відмінні риси гри Omimo - Idle Tap Adventure:

  • створення війська для боротьби з монстрами;
  • формування армії з фантастичних персонажів;
  • широкі можливості апгрейда підопічних;
  • 10 видів локацій для дослідження;
  • сутички з непохитними босами.

Простота завдання і легкість управління дозволяють відразу вникнути в суть геймплея. Великий асортимент поліпшень, вдосконалення екіпіровки і бойових умінь, а також різноманітні підсилювачі роблять армію дрібних персонажів дійсно сильною. Стандартна графіка доповнюється войовничої мелодією в якості музичного фону. На локаціях вже чекають героїв, здатних очистити землі від обридлих монстрів!


Реклама

завантажити Omimo - Idle Tap Adventure 0.2.30 для LG L35

Нове в цій версії
Thanks for your valuable input and feedback. We tried to implement everything in this release!

Changes in detail:

- Added new end-game content
- Improved the user experience
- Fixed Bugs

Thanks for your loyalty and support!
It means the world to us!
Загальна інформація
версія 0.2.30 (151)
дата завантаження 2020-07-14 18:14
Розмір 78.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

PACKAGE_USAGE_STATS

PACKAGE_USAGE_STATS

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

Усі додатки Sunday.gg на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/06 12:48
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |