Sweet Meat Rush: Hell of a Runner
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sweet Meat Rush: Hell of a Runner  - це симпатичний Раннер, в якому належить бігати по трасах, накопичувати монети, боротися з демонами, обходити оригінальні перепони.

Пухкий хлопець в окулярах починає прогулянку по локації з масою пасток. Він в швидкому темпі йде вперед і при необхідності стрибає, щоб не попасти в ведмежий капкан, або не наступити на могилу з стирчать кінцівками зомбі. Розробник створив велику різноманітність перешкод, тому подорож обіцяє бути оригінальним. Падаючі шматки каменів змінюються ямами з кислотою, єдинороги і кури-гриль також заважають спокійному руху, бензопили та інші елементи змушують побоюватися за своє життя, що біжать назустріч антагоністи заважають розслаблено споглядати симпатичні пейзажі навколо.

Крім небезпек на трасі буде багато монет, їх накопичення дозволить розблокувати широкий спектр героїв. Підопічні спочатку здаються незграбними, але їх моторність залежить виключно від якості управління. Боротьба зі зустрінутими противниками в геймплеї також присутній, перемагати ворогів підопічні гравця вміють з одного удару. Головне вловити момент, коли краще бити. Імовірність поранень зашкалює, але травма - не привід зупинятися. Навіть якщо залишається тільки скелет, потрібно прагнути до рекордів, поки вистачить сил. Для персонажів підготовлено багато місій, потрібно підготуватися до виконання завдань при будь-якому стані здоровя.

Відмінні риси гри Sweet Meat Rush: Hell of a Runner:

  • біг на максимальні відстані;
  • збір золотих монет;
  • розблокування нових характерів;
  • уникнення небезпечних перешкод;
  • продовження шляху після травм.

У проекті перевіряється уважність і швидкість реакції, знадобиться швидка адаптація до запропонованої обстановці. Часта зміна видів персонажів виключає монотонність. Додатково користувач зможе насолоджуватися яскравими мультяшними локаціями з різними природними і погодними умовами. Двовимірні майданчики створюють цікаву атмосферу, яка підкріплюється веселою музикою з бойовим відтінком. Гравця справно повідомляють про поліпшення власних рекордів, навіть запускають феєрверки. Є складність в тому, щоб не попасти в наступну після рекорду пастку, відволіктися на фанфари дуже легко. Виконуйте важкі місії і сміливо біжіть до нових перемог!


Реклама

завантажити Sweet Meat Rush: Hell of a Runner 2.3.8 для LG L35

Загальна інформація
версія 2.3.8 (40)
дата завантаження 2020-07-05 13:40
Розмір 43.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/06 10:39
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |