Toy Stack
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Toy Stack  - це симпатична казуалки, в якій потрібно створювати стійку гору з іграшок, щоб дістати до певних предметів або просто досягти нової висоти.

Народна легенда розповідає про бідну людину, обожнює колекціонувати іграшки. Багато з них нагадували маленькі фігури людей різних професій, різного віку і характерів. Зустрічалися в колекції крихітні інопланетяни і інші персонажі аналогічних розмірів. Коли власник будинку йшов на роботу, іграшки починали веселий і галасливий відпочинок. Через мініатюрні розміри у них виникали складності з тим, щоб дотягнути до високо стоять або висять предметів. Гравець буде складати фігури друг на друга так, щоб ті утворили гору. Поступово конструкція підніметься досить для досягнення бажаного елемента.

Геймплей віддалено нагадує тетріс, кожен фрагмент падає зверху на інших. Правда розгортати предмет можна лише до того, як він почне падіння. Ще один нюанс - таймер, що обмежує час поворотів кожної складової з створеної височини. Також доведеться враховувати закони фізики, розробник ретельно продумав цей аспект, фігури мають різну вагу і форму через що присутня висока ймовірність руйнувань в процесі будівництва. Сила тяжіння, вітер, хмари та інші неприємності перешкоджають проходженню рівня. Кількість доступних фішок обмежена, що змушує ще уважніше ставитися до фізики.

Відмінні риси гри Toy Stack:

  • створення вертикальної конструкції з іграшок;
  • досягнення потрібних речей верхівкою гори;
  • накопичення золотих монет;
  • тимчасові обмеження на виконання дій;
  • наявність нескінченного режиму.

У кожному рівні необхідно вирішити одну задачу, допомогти знерухомлених героям дістати конкретну річ в одному з приміщень будинку. Успішне приземлення елемента заохочується золотом, автоматично йде в скарбничку. Коли завдання виконано - персонажі бурхливо радіють, одним-двома зображеннями демонструють, як їм вдалося відпочити за допомогою видобутої речі. Далі йде підрахунок монет, примноження капіталу і перехід до наступного завдання на інший локації. Можна переключитися на нескінченний формат і ставити рекорди по висоті конструкції з дрібних елементів. Знайдіть свою стратегію геніального будівництва!


Реклама

завантажити Toy Stack 1.0.5 для LG L35

Загальна інформація
версія 1.0.5 (10)
дата завантаження 2020-07-04 20:16
Розмір 64.92 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки manababa на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/05 10:14
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |