Demon Blast
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Demon Blast  - це мультиплікаційний шутер, в якому потрібно ходити по вузьких камяних коридорах, вбивати зустрічних чудовиськ, шукати приховані територіальні зони.

Підопічний гравця з невідомих причин виявляється в темному лабіринті зі зброєю в руках. Висвітлюється майданчик численними вогняними джерелами. Те, що сталося раніше події належить згадати і проаналізувати, попутно борючись з монстрами. Вони мають химерну зовнішність і досить якісну броню, для знищення кожного такого створення потрібно витратити дуже багато патронів. Великі розміри антагоністів спрощують прицілювання, контратаки і метання дивних смертоносних елементів підвищують небезпеку ураження.

Після знищення черговий тварі зявляться золоті монети, їх варто зібрати і рухатися далі. Порожні коридори варто уважно розглядати, шукати аптечки і ключі, аналізувати можливе місцезнаходження наступної ділянки майданчика. Часто виникає відчуття увязнення, можна обстрілювати стіни і підозрілі елементи на них, перевіряти не обвалиться заслінка. Якщо виявлений новий хід, неодмінно потрібно йти в знайденому напрямку. Попутно персонаж буде дізнаватися подробиці сюжетної лінії, приймати рішення із запропонованих варіантів.

Відмінні риси гри Demon Blast:

  • стрілянина по натовпам монстрів в темному лабіринті;
  • 7 типів зброї з можливостями апгрейда;
  • збір монет, аптечок та інших речей;
  • відкриття нових ділянок майданчика;
  • прийняття рішень з впливом на сюжет.

Проект виділяється серед аналогів графічним оформленням в стилістиці 90-х років. Радують опції прокачування збройового арсеналу і параметрів персонажа. У міру поглиблення в лабіринт герой розвивається, розкриває таємниці, дізнається несподівану інформацію, намагається скласти отримані дані в єдину історію. Підопічний гравця часто демонструє безстрашність, може засовувати руки в вогненні печі з метою роздобути щось корисне. Ігнорування печей також допускається, але ймовірність отримати винагороду пробуджує цікавість. Постарайтеся пройти по всій карті, виявити кожен потайний вхід, розправитися з антагоністами і дізнатися правду про попаданні на локацію!


Реклама

завантажити Demon Blast 1.0.22 для LG L35

Нове в цій версії
Added levels 4-6
Загальна інформація
версія 1.0.22 (1000022)
дата завантаження 2020-11-29 23:13
Розмір 56.82 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки StartWarp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/04 13:31
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |