Yokai Tamer
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Yokai Tamer - це японський ролевик, в якому треба буде керувати духами, вказувати тактику боїв з демонами, брати участь в вечірніх і нічних битвах.

Гравець вибирає підлогу і зовнішність персонажа, а потім дізнається передісторію того, що відбувається на екрані. Мила тварина донесло головному герою інформацію про те, що підопічний диявола захопив поселення сакури. Основною рекомендацією був якнайшвидший втечу з барвистих територій фантастичного світу. Відмова від такого плану був прийнятий з побоюванням і захопленням. Намір битися до знищення останнього ворога трохи лякало, але ніхто не зупиняв можливого переможця у війні з чудовиськами.

Користувач стикається з величезною кількістю завдань, реагувати на них необхідно вручну. При перетині з антагоністом боротьба реалізується в автоматичному форматі. Гравець повинен сконцентруватися на отриманні поліпшень, подбати про регулярність апгрейдів навичок, одягу, спорядження. Якщо хочеться відпочити від бойових процесів - зверніть увагу на опції знайомства з протилежною статтю, створення віртуальної сімї та виховання спільних дітей, які пізніше повинні перейняти батьківське бойове ремесло.

Відмінні риси гри Yokai Tamer:

  • автоматичні битви з ворогами;
  • апгрейд героя і його талантів;
  • розблокування нових добрих духів;
  • широкий спектр нагород;
  • любовні відносини, виховання дітей.

У PvE доведеться проходити повні монстрів зони, стикатися з босами, вникати в діалоги для прояснення сюжету. PvP має на увазі взаємодію з іншими користувачами, спілкування і протистояння, обєднання в гільдії. Розрахований на багато користувачів ролевик виконаний в японській художній стилістиці, яскраві відтінки графічного оформлення відганяють думки про можливу поразку. Велика кількість завдань змушує постійно стежити за підопічним і командувати ним, запобігати бездіяльність персонажа. Нагороди та подарунки мотивують розвиватися, а система рейтингів демонструє показники, на які треба рівнятися. Спробуйте пробитися в лідери, дізнатися всі нюанси заплутаного сюжету. Балакучі мешканці села готові посильно допомагати!


Реклама

завантажити Yokai Tamer 19.4.0 для LG L35

Загальна інформація
версія 19.4.0 (30)
дата завантаження 2021-04-09 19:28
Розмір 93.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/03 09:52
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |