Stellaris: Galaxy Command
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Stellaris: Galaxy Command це дуже типова космічна стратегія, в якій гравцям буде запропонована величезна всесвіт і можливість впливати на все, що в ній відбувається. Ідея далеко не нова і ми це помітили не перші ...

Підготували гру в студії Paradox Interactive AB, яка на даний момент не сильно відзначилася своїми проектами, так як з популярних на їхньому рахунку тільки серія піксельних проектів Knights of Pen Paper, які принесли розробникам кілька мільйонів завантажень. Так чи інакше, ще восени минулого року розробники вирішили запустити щось глобальне і вивели на тестування нашу новинку.

Шквал критики, що обрушилася від перших гравців не дозволив нам побачити гру в минулому році, однак, вирішивши скористатися ситуацією розробники продовжили розвивати проект і відпрацювали більшу частину негативу, зробивши гру значно краще і комфортніше для гравців. Доробки, звичайно не скасували того факту, що даний проект радикально відрізняється від оригінальної гри Stellaris, яка вийшла в 2015 році і вже тоді запропонувала відкриту галактику, на яку можна вплинути. Але, маємо що маємо і нерозумно було чекати на мобільній платформі повного клону проекту, який навіть на консолях поточного покоління доступний.


Хоч геймплей новинки і відрізняється від оригіналу, але атмосфера наукової фантастики і деякі інші вельми вдалі рішення тут залишилися. Сюжет же розповідає про всесвіт на межі краху, яка пережила епічних розмірів протистояння і тепер ваша задача відновлювати з руїн колишню велич, періодично борючись за ресурси з інопланетянами та іншими гравцями. Війна, торгівля і можливість обєднуватися в групи для виконання особливо складних завдань - все це буде впливати на те, що відбувається навколо, змінюючи світ в якому ви перебуваєте. Концепція приємна і цікава, так що, багатьом гравцям вона сподобається, особливо якщо вони не є істинними шанувальниками оригінальної гри.


Особливості гри Stellaris: Galaxy Command на андроїд:

  • Відкритий світ космосу на вашому смартфоні
  • Всі дії гравців змінюють світ, це цікаво
  • Боріться, торгуйте і здобувайте ресурси
  • Обєднуйтеся з іншими гравцями для більшої ефективності
  • Створіть свою космічну імперію

Недоліки гри:

  • Оригінал на голову вище, але це ж мобільна платформа, змиріться!
  • Реклама і внутрішні покупки роблять свій «шарм»;)

Підсумок: гра Stellaris: Galaxy Command це гідний проект, особливо якщо розглядати його ізольовано. У будь-якому випадку, якщо ви шанувальник космічних стратегій і наукової фантастики - рекомендуємо. До того ж, в останні оновлення в гру додали багато мов, впевнені, що відповідний вам ви теж знайдете.


Реклама

завантажити Stellaris: Galaxy Command 0.2.3 для LG L35

Нове в цій версії
Hey, Galaxy Commander!
It's time for a new update!
Leader Flagship: Increase your flagship load capacity by promoting your Flagship. Enjoy new powerful weapons and attributes and check recent flagship designs! War in Heaven: Experience new missions to get Battle Rank EXP! Now Battle Rank can be achieved by accomplishing the Event Missions or via PVP Battles. The update also includes several performance optimizations and fixes.
Download the update now and explore the Stellaris universe!
Загальна інформація
версія 0.2.3 (203)
дата завантаження 2021-08-23 22:35
Розмір 68.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

записувати аудіо

записувати аудіо

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/02 12:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |