Omega Legends
4.1 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Omega Legends  - це багатокористувацький шутер, в якому доведеться брати участь у королівській битві, вчитися застосовувати нетипові навички, боротися за виживання серед ворогів.

Користувач визначається з особистістю бійця і відправляє його на величезну арену з частою зміною локацій. Естетика природи надихає, але ризик виявитися убитим не дає розслабитися. З декількох стратегій потрібно вибрати найбільш підходящу і адаптувати її під себе. Одним зручно оборонятися, другі дивують швидкістю нападу, треті ведуть себе дуже приховано, інші вважають за краще ряд інших ліній поведінки. Серед запропонованих персонажів обовязково знайдеться особистість, характер якої ідеально співпаде з бажаної методикою ведення бою.

Оригінальний літальний апарат підлітає до локації і скидає воїна вниз. Парашут гарантує мяке приземлення. Далі потрібно шукати корисні речі, які посилюють захист, що збільшують силу нападу. Є багато варіацій важливих предметів, не соромтеся відкривати коробки з бонусами. Вогнепальна зброя - незамінний елемент в подібних подорожах. Футуризм змусив розробників модифікувати багато вогнестрілів, що позитивно позначилося на веденні битв. Гранати, міни, димові шашки також будуть доречними для боротьби з ворогом. Сотня бійців, керованих такими ж гравцями, поступово приземляється на велику локацію. Кожен нестандартний звук повинен насторожувати і посилювати готовність до стрільби.

Відмінні риси гри Omega Legends:

  • перестрілки в онлайні до останнього вижив;
  • сотня персонажів на арені;
  • неординарні набори умінь;
  • різні режими і завдання;
  • крутий арсенал зброї.

Якщо хочеться спробувати інший формат і змінити місію, можна спробувати режим виконання секретних операцій. Дозволяється шукати соратників у віртуальному просторі або обєднуватися з реальними друзями в своєрідних кімнатах. Завдяки відпрацьованої графіку і створеній атмосфері виникає почуття реальної участі в процесі перестрілок. Шикарні карти стають чудовим тлом до подій недалекого майбутнього. Природні умови змінюються швидко, хороша погода змушує розчулюватися навколишнім середовищем. Спробуйте вижити серед цієї небезпечної краси!


Реклама

Omega Legends для LG L35

Рейтинг:

(5)
4.08★ 81.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/02 10:03
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |