Grand Alliance
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Grand Alliance  - це цікавий ролевик, в якому належить боротися з помічниками тирана, воювати за право повернення трону законної спадкоємиці.

В одній фантастичній країні трапилася страшна ситуація: якийсь тиран захопив владу, а дворяни виявилися учасниками змови. Главою нації повинна стати принцеса Амелія, але сама вона не зможе воювати з ворогом і його численними поплічниками. Гравець буде керувати загоном героїв, які допомагають юній дівчині відновити справедливість. Принцеса не планує стояти осторонь, як повноцінний воїн загону вона готова вплутуватися в будь-які сутички, і бути керованою мудрим користувачем. Численні діалоги допоможуть вникнути в нюанси сюжету, дізнатися таємниці героїні і ставлення воїнів до неї.

Відразу набрати велику команду не вийде, частина персонажів заблокована. Вороги на стартових етапах слабкі, з ними буде легко розправитися. Далі потрібно готуватися до більш потужним чудовиськам, підвищувати рівень кожного підопічного, уважно вивчати їх навички і будувати тактику по їх поєднанню. Класи, як і здібності можна замінювати, завдяки чому зявляється унікальний шанс вироблення бойового стилю команди. Деякі вміння застосовуються короткочасно, потім необхідно почекати для повторної активації здатності. Важливо шукати поєднання і не концентруватися на діях одного персонажа. В ідеалі вижити в бою повинні все, наявність шкоди неминуче, але летальних випадків краще уникати.

Відмінні риси гри Grand Alliance:

  • пошук союзників підопічного для кампанії;
  • апгрейд героїв за допомогою спеціальних інструментів;
  • комбінування і взаємозаміна здібностей;
  • виступу на PvP-арені;
  • надихаючі нагороди.

Проект виконаний в стилістиці аніме, графіка з насиченими фарбами створює містичну атмосферу. Анімовані герої поводяться жваво, часто розмовляють між собою, а діалоги відображаються в текстовому вигляді. При бажанні PvE можна змінити на PvP і спробувати битви з реальними користувачами. Отримуйте призи за геніальне ведення бою і хваліться ними перед приятелями. Допоможіть героїні повернутися на трон!


Реклама

Grand Alliance для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/07/01 12:06
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |