Riverside
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Riverside  - це мультяшний симулятор, в якому належить будувати місто, розвивати ферму біля нього, дізнаватися історії місцевих персонажів, налагоджувати мікроекономіку.

Користувач стає мером невеликого міста. Колись давно в населеному пункті вирувало життя, але після кризової ситуації люди почали шукати інше пристанище. Залишилися найбільш віддані і цілеспрямовані. З їх допомогою гравець повинен відновлювати інфраструктуру, займатися містобудуванням. Отримувати якісні продукти можна з ферми, що знаходиться поруч. Сільськогосподарське підприємство в занепаді. Тваринництво, польові роботи і налагодження виробництва дозволяють зробити територію процвітаючою. Високопоставлена ​​особа не повинно боятися фізичної праці, збір надоїв, годування і апгрейд худоби, забезпечення комфортних умов для живності входять в обовязки мера.

Постарайтеся забезпечити роботою фермерів, організувати поставки продуктів. Натомість можна отримати будматеріали, інші потрібні елементи. Не забувайте про поліпшення ситуації в місті. Визначайтеся самостійно, де зводити пекарні, молокозаводи, магазини. Наявність циклу харчового виробництва і якісної логістики дасть шанс на відновлення економіки. Коли ситуація трохи відновиться, багато хто захоче повернутися в рідні місця, трохи пізніше зявляться приїжджі. Населений пункт можна покращувати і прикрашати, щоб збільшити приплив людей.

Відмінні риси гри Riverside:

  • відновлення ферми після кризи;
  • облаштування полів, розведення тварин;
  • формування виробничого процесу;
  • організація збуту продукції в місті;
  • обмін ресурсами з адміністративним центром.

У проекті вдало поєднані симулятор будівництва та фермерські роботи. Користувачеві постійно відкриваються нові можливості, відбувається розблокування будівель, рослин, тварин. Успішні рішення приносять гроші та інші бонуси, обмеження щодо їх витрачання полягають лише в переліку доступних елементів. Захоплюючі квести допомагають заробити більше ресурсів, а балакучі герої з радістю розкажуть свої оригінальні історії. Однакових за характером героїв знайти не вдасться, тим цікавіше буде жити з ними. Поверніть територіям яскраву, насичене життя!


Реклама

Riverside для LG L35

Усі додатки Playkot LTD на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/30 11:59
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |