Legend of Kingdoms
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Legend of Kingdoms  - це барвистий мультиплеер, в якому борються команди по 5 персонажів, руйнують чужі будівлі, зазіхають на головну базу опонентів, добувають золото.

Користувач вибирає героя з широкого списку особистостей фантастичного світу. Маги, воїни, ассаіни і інші персонажі готові до звершень. Решта членів майбутнього загону також управляються реальними гравцями. Спільно необхідно буде знищувати будови супротивників, битися, попутно перемагати снують усюди чудовиськ і рухатися до головної ворожої вежі. Руйнування такого будинку - принципова мета команди. Ще можна збирати золото, накопичувати інші ресурси для наступних апгрейдів.

Кожному виду героїв доступні індивідуальні скіни, набір здібностей також залежить від вибору персонажа. Тому, при єдиної глобальної мети, тактична роль визначається користувачем. Доповнення купуються за ігрові засоби, знайдені і зароблені на локаціях. Одним ігровим режимом розробник не обмежився, при бажанні можна протестувати і інші формати. Яскраві майданчики хочеться досліджувати уважніше, потрібно тільки встигати відбиватися від ворогів. Закадровий голос постійно нагадує, що тікати безглуздо, а єдина правда - золото. Багато інших істин також озвучуються в якості підказок.

Відмінні риси гри Legend of Kingdoms:

  • командні онлайн-битви 5v5;
  • розбирання з монстрами і опонентами;
  • вибір героя, зміна скінів;
  • захист своїх будівель, нападу на чужі;
  • збір корисних ресурсів.

Шанувальники жанру MOBA будуть задоволені високою динамікою битв, ефектним графічним оформленням і спецефектами. Карта строкатих локацій уважно опрацьована, вона немов підштовхує супротивників до частих жорстким зіткнень. Огляд зверху дозволяє швидко виявити ворога, який підійшов з будь-якого боку. Доведеться демонструвати швидкість і спритність реакції, відбивати атаки, ініціювати сутички, щоб вести команду соратників до перемоги. Загибель підопічного не є критичним моментом, він відновлюється за пару секунд, правда рахунок у верхній зоні екрану змінюється. Примусьте антагоністів визнати їх безпорадність!


Реклама

Legend of Kingdoms для LG L35

Усі додатки MEGAXUS на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/30 09:54
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |