Grand City Thug Crime Gangster
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Grand City Thug Crime Gangster  - це цікавий екшен, в якому належить боротися за трон короля місцевої мафії, брати участь в перестрілках з іншими бандитами і поліцією.

На старті користувач визначається з зовнішнім виглядом персонажа і деякими настройками. Первинних параметрів мало, коли зявиться вагомий запас ігрових засобів - герой зможе поліпшити характеристики. З ними зросте і рівень популярності серед жителів міста. Далі вибирається режим гри з декількох варіантів. Після можна потрапити у відкритий світ і досягти певних цілей будь-якими зручними методами. Поточні завдання і темпи їх вирішення користувач вибирає сам. Поліцейським поява героя в місті не сподобається, конкуруючі бандитські угруповання можуть навіть оголосити полювання на везучого новачка. Можливо стати авторитетним допоможуть заворушення, на хвилі яких захопити владу простіше.

У екшені детально продумана система апгрейда, по місту розкидано багато бонусів. Крім фінансової винагороди герою пропонується додаткове життя та інші прикольні штуки. При бажанні між вирішенням основних завдань дозволяється змінити зовнішність. Якщо накопичилися гроші на апгрейди - спеціальний магазин запропонує масу ідей для витрачання коштів. Допускається також покупка транспортних засобів і їх крадіжка. За участю у вбивствах і пограбуваннях діяти потрібно швидко. Велосипеди, мотоцикли, автомобілі і навіть вертольоти допоможуть зберегти здоровя і завершити місію

Відмінні риси гри Grand City Thug Crime Gangster:

  • перестрілки у відкритому світі;
  • завоювання статусу кримінального авторитета;
  • виконання злочинних місій;
  • використання чужого транспорту;
  • 4 режими геймплея.

Механіка і стилістика проекту нагадують GTA. Тривимірна графіка не вражає, але наповненості і різноманіття доступних занять рятують ситуацію. Управління зрозуміле, хоча деякі завдання вимагають значних зусиль. Для вбивства доведеться витратити багато куль, навіть якщо стріляти дуже прицільно. Грабежі і ініціація хаосу спонукають багатьох мирних городян до відвертої ворожості, агресії. Спробуйте очолити без отримання плям на репутації. Повага колег-гангстерів необхідно заслужити!


Реклама

завантажити Grand City Thug Crime Gangster 3.0.7 для LG L35

Нове в цій версії
☆ Bug Fixed
☆ Improved Game Play
☆ Performance & Security Improvement
Загальна інформація
версія 3.0.7 (39)
дата завантаження 2021-09-15 15:27
Розмір 121.64 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/29 10:01
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |