Zombie Hunter D-Day
3.5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра D-day : Zombie  - це похмурий шутер, в якому має бути розстрілювати зомбі, боротися за право на існування, вивчати локації і проходити складні випробування.

Страшний вірус миттєво поширився по містах, перетворив переважна більшість населення в зомбованих мутантів. Підопічному гравця вдалося уникнути сумної долі, але в нинішній ситуації збереження власного життя стає надскладним місією. Потрібно зачищати території від кровожерливих ворогів, періодично стикатися з чудовиськами-босами. Завдання буде виконаною, якщо вдасться протриматися 4 тижні. Кожен день таїть масу неприємних зустрічей і небезпечних пригод. Помічників знайти не вийде, будь побачений персонаж захоче поласувати кровю здорової людини.

Захищатися найкраще за допомогою вогнепальної зброї. Арсенал доступних пістолетів, гвинтівок, рушниць, гранат та інших елементів буде поступово розширюватися. Предмети з арсеналу можна покращувати і навіть обєднувати для отримання неординарних моделей. Користувача чекає стрілянина від першої особи, зачистка невеликих майданчиків з різноманітністю зомбованих істот. При підрахунку результатів і нарахування бонусів враховується не тільки сумарне число убитих, але і кількість смертельно поранених в голову, комбо ідеальних пострілів та інше. Зброю можна змінювати прямо в процесі обстрілу, вибирати модель з урахуванням масштабів лиха.

Відмінні риси гри D-day : Zombie:

  • знищення ходячих мерців заради виживання;
  • різноманітні вороги, величезні боси;
  • багато видів зброї з опцією обєднання;
  • апгрейд інструментів захисту;
  • уникнення укусів мутантів.

Розробник пропонує працювати в кімнатах закритих будівель, на територіях лісів, складів та інших місць, що навівають страх після появи вірусу. Графічне оформлення в темних тонах посилює напругу, звуковий фон підкреслює небезпеку ситуації. Вороги вимазані в крові, але червоні калюжі в сценарії відсутні. Убитий в діапазоні декількох секунд зникає, залишаючи тільки похмуру чистоту. Важливо часто оглядатися і не підпускати антагоністів близько, ризик зараження дуже великий. Постарайтеся протриматися заповітні 28 днів, щоб мати шанс повернення до звичного життя.


Реклама

завантажити Zombie Hunter D-Day 1.0.825 для LG L35

Нове в цій версії
Update
1. Upgraded main lobby screen design
2. Changed stage selection screen
3. Added new functional buttons to the main screen (daily reward, special weapon store, skill)
4. Adjusted tutorial
5. Fixed minor bugs
Загальна інформація
версія 1.0.825 (51)
дата завантаження 2021-08-02 20:14
Розмір 89.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.48★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/28 10:27
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |