DC Battle Arena
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра DC Battle Arena це онлайн-екшен для вашого андроїда, події якого розвиваються в рамках звичного всім сеттинга - вибираєте героя, відправляєтеся на арену і бєтеся з іншими гравцями, намагаючись набрати якомога більше очок і не загинути. На перший погляд побита тематика, але на ділі цей проект виявився затягує і набагато цікавіше, ніж можна подумати на початку.

Підготували гру в студії Electronic Soul, яка на даний момент відома лише одним проектом BarbarQ, який скачало більше 10 мільйонів користувачів андроїда, що безумовно хороший результат, а те, що відбувається в цьому проекті так чи інакше схоже з новинкою, так що, сміливо можна сказати, що розробники користувалися вже наявними напрацюваннями.


Щоб не бути голослівними - звернемося до геймплею. Як ми вже написали, це онлайн-проект, так що, всі ваші суперники будуть реальними гравцями, що відразу обіцяє веселощі і неординарні вчинки з їх боку. Другий важливий момент - класне мультяшне оформлення, яке дуже добре підходить до тематики коміксів і персонажів тут представлених. Персонажі, до речі, теж важливий ресурс цієї гри, тому що тут зібрано найрізноманітніші персонажі всесвіту DC, а як ви знаєте, кожен з них має свої унікальні здібності, що знайшло відображення в грі, а значить, кожного героя потрібно буде вивчити і знайти свого коханого. Хочете стати Суперменом? Будь ласка!

Режимів у гри поки мало, всього два, але це в повній мірі компенсується можливістю виконувати різноманітні завдання, які зрозумілі, прості і цілком можуть принести корисні бонуси, а ще те саме відчуття, що воюєте ви не просто так. Нарешті, не забуватимемо і про динаміку, яка відмінно вписується в контекст. Битви займають не більше 5 хвилин, а для мобільних пристроїв це саме те, що потрібно.


Особливості гри DC Battle Arena на андроїд:

  • Відомі герої всесвіту DC
  • Відмінна мультяшна графіка
  • Висока динаміка, битви не більше 5 хвилин
  • Боріться з реальними гравцями на арені
  • На даний момент рекламу ще не завезли, як довго протримається таке щастя?

Недоліки гри:

  • Проект тільки зявився, так що, різноманітністю відбувається не може похвалитися.

Підсумок: гра DC Battle Arena варта уваги, особливо якщо ви не будете чіплятися до різноманітності, яке на даний момент досягається виключно вибором героїв і подій, що відбуваються на арені.


Реклама

DC Battle Arena для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/26 10:17
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |