Battle Divas: Slay Mecha
5 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Battle Divas: Slay Mecha  - це фентезі-стратегія, в якій належить досліджувати планету після ядерної війни, очищати території від розплодилися монстрів.

Через надмірну радіації люди були змушені покинути рідну Землю і переселитися на космічну станції. Після тривалого очікування був створений загін дівчат-розвідників, вони були спрямовані досліджувати занедбану в давні часи територію, оцінити обстановку. По прибуттю на колись квітучу планету героїні жахнулися від кількості монстрів, що снують навколо. Було прийнято рішення знищувати цих шкідників, робити спроби до повного очищення локацій.

Гравець управляє рятівним загоном, керує персонажами в покрокових битвах. Схема битви відрізняється від проектів-аналогів можливістю переміщати атакуючих перед кожним нанесенням ударів. Зона розміщення загону підсвічується синіми квадратами, можна легко пересунути кожного підопічного. Вороги будуть смиренно чекати удару в свою сторону, але потім теж зможуть змінити дислокацію. Нагороди за перемоги над черговою групою монстрів, за виживання при зіткненні з босами і за інші заслуги дозволяють поліпшувати армію, відкривати нових бойових дівчат. При бажанні з оффлайн-режиму можна переключитися на PvE і взяти участь в командних боях з можливістю індивідуальних апгрейдів підлеглих.

Відмінні риси гри Battle Divas: Slay Mecha:

  • покрокові битви з нечистю;
  • поліпшення для підопічних;
  • розблокування нових воїнів;
  • кілька сотень елементів спорядження;
  • геймплей в режимах онлайн і оффлайн.

Історія виконана у фантастичній аніме-стилістиці, звичні ельфи бються з роботами. Всі учасники використовують неординарні інструменти для захисту і нападу. Незначні спецефекти помітні при атаках сторін. Розробник пропонує більше 400 деталей спорядження, щоб для кожного члена команди можна було підібрати найбільш зручне обмундирування. Завдяки кільком режимам користувач легко переключиться між сюжетами, вибере формат гри під настрій. Допоможіть підопічним убити чудовиськ і зробити Землю знову придатною для проживання людей!


Реклама

завантажити Battle Divas: Slay Mecha 0.0.30 для LG L35

Нове в цій версії
New Character has arrived!
Brand New UI update
Tons of bug Fixes
Загальна інформація
версія 0.0.30 (22)
дата завантаження 2021-04-18 03:33
Розмір 57.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

NETWORK

NETWORK

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Yatta! Play на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
5★ 100%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/25 13:38
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |