Rise of Cultures
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Rise of Cultures  - це цікава стратегія, в якій необхідно створювати імперію, стежити за її змінами від доісторичних часів до наших днів.

Спостереження за історією людства особливо цінні, коли є можливість впливати на події. Користувач зводить населені пункти і вибирає цивілізації, для кожного міста вони вказуються індивідуально. Детальна інструкція допоможе розібратися з оптимальними способами розвитку культури, потребами людей в залежності від приналежності до конкретного соціуму. За підказками можна високими темпами досліджувати технології, робити нові відкриття. Перспективи в цій сфері грандіозні, гравець повинен пройти всі етапи, від методів видобутку першого штучного вогню, до вивчення змінного струму та інших ідей Ейнштейна.

Розширення зони впливу часто вимагає підключення військової сили, потрібно подбати про сильну і підготовленої армії, створити умови для її змісту. Подорожі та заселення на нові материки мають на увазі готовність боротися за право влади. Дипломатія також буває корисна, користувач самостійно визначає, яким методом вирішувати конфлікти. Рекомендується комбінувати військову силу з мистецтвом домовленостей. Розробник пропонує кілька видів супротивників. Можна боротися з ворогами, керованими невоодушевленной системою, або вийти на сутички з арміями реальних опонентів. Створення альянсів, планування спільних маневрів та опрацювання тактик доступні для всіх.

Відмінні риси гри Rise of Cultures:

  • будівництво міст;
  • знайомство з різними цивілізаціями;
  • адаптація в декількох історичних періодах;
  • дослідження технологій, розвиток науки;
  • битви за території, розширення володінь.

Завдання з будівництва та економічному розвитку цікаво поєднуються з епічними битвами. Зустрічі зі знаменитими особистостями різних епох додають колориту. Функціонал спрощений з урахуванням особливостей смартфонів. Симпатичне графічне оформлення викликає бажання продовжити ігровий процес. З управлінням розібратися простіше, ніж з глобальними завданнями народів, наступним їх розселенням. Продемонструйте вплив на швидкість прогресу, континенти відкриті для завойовників і наукових світил!Реклама

Rise of Cultures для LG L35

Усі додатки InnoGames на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/23 10:08
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |