Mischief To Couple!
4.6 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Mischief To Couple! - це кумедна казуалки, в якій має бути руйнувати закохані пари, додавати неприємностей тим, хто сміє проявляти почуття, говорити про них.

На старті користувач знайомиться з головною героїнею, вона завжди була самотньою, вважала за краще спосіб життя відлюдника. Кожен вихід в соціум приносив відчуття дискомфорту, особливо неприємним було споглядання закоханих. Раптово вона знайомиться зі старим магом, що тримає в руці кришталеву кулю. Він обіцяє виконати будь-яке бажання, але не дає часу на роздуми, постійно твердить про поспіх. Мрії зводяться до того, щоб перешкодити закоханим бути разом.

Кожен рівень переносить героїв на певну локацію. Спочатку це публічні зони: громадський транспорт, кафе швидкого харчування та інше. Пізніше героїня разом з магом вторгаються в особистий простір, навіть заглядають в чужі спальні. Будь-яку ситуацію вони кардинально змінюють, порушуючи ідилію.

Відмінні риси гри Mischief To Couple!:

  • нескладні завдання для розриву чужих відносин;
  • змови самотньою пані та злого чарівника;
  • проникнення в публічні місця і на особисту територію;
  • запуск додаткових опцій заподіяння зла;
  • розкриття таємниць головних героїв.

Кліками по кнопці в лівому нижньому кутку гравець запускає велику кількість ідентичних пар на майданчик. Можна не робити дій, а просто почекати, розділені по парам люди виникнуть автоматично. Залишиться тільки займатися вибухами бідних персонажів. Є навіть спосіб набрати комбо, інструкція і тренування дозволять швидко вникнути в тонкощі процесу. Після завершення завдання потрібно повернутися до ситуації, що передує поточним вибухів. Включення функції посиленого шкоди оригінально псує кожен конкретний сюжет. Далі можна переходити на наступний рівень і розвивати навички знущання.

Діалог між чарівником і героїнею розкриває гравцеві багато секретів, дозволяє дізнатися, що передувало появі ненависті до оточуючих. Основні сюжети оформлені як аніме, частина елементів виконані в стилістиці малювання олівцем. Розривайте контакт між усіма, хто відчуває теплі почуття один до одного!


Реклама

Mischief To Couple! для LG L35

Усі додатки UeharaLabo на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(5)
4.56★ 91.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/22 10:15
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |