Hope City: Zombie
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hope City: Zombie  - це цікава стратегія, в якій потрібно керувати одим з племен, що вижили після апокаліпсису, організувати армію для боротьби з ворогами.

Після падіння великої кількості астероїдів на нашу планету людям довелося попрощатися зі звичними умовами, багато хто з них не зуміли пережити катастрофу. Деяким вдалося знайти укриття і перечекати страшний період. Прийшов час адаптуватися до нових обставин, де мутував істоти наводять страх, а звичайні бандити готові руйнувати все без винятків. Решта діляться на племена і намагаються вибудувати стратегію захисту від різних видів антагоністів. Гравцеві пропонується роль вождя однієї з таких груп людей. Є пять видів правителів з унікальними вміннями, від вибору характеру воєначальника.

Першочерговим завданням стає формування армії. Жителі готові захищатися і навіть нападати, але систематизувати дії доведеться вождю. Додатково на пустирі потрібно створити автопарк з неординарних броньованих машин з високою прохідністю. Ці монстри оснащуються смертоносною зброєю, таким як величезні леза або потік вогняного полумя. Також подбайте про укріплення на довіреній зоні. Вороги прагнуть отримати вигоду з усього, що легко присвоюється. Чужі ресурси для них схожі на приманку.

Відмінні риси гри Hope City: Zombie:

  • битви з мутантами і злочинними групами;
  • управління поселенням вижили;
  • вибір персони лідера з 5 видів керівників;
  • круті броньовані машини;
  • альянси і протистояння з іншими користувачами.

Стилістика американських коміксів виключає морок з моторошною середовища. Все зроблено в фарбах, що додає насиченості битвам як з підлеглими інших вождів, так і при боротьбі з мутантами. Ситуації бувають вкрай небезпечні, серед місій є і завдання протриматися кілька десятків секунд на транспорті без значної шкоди. Але головні події розгортаються в мультіплеєрних боях в реальному часі. Можна підключитися і опинитися в епіцентрі жаху. Регулюйте кількість покликаних солдат, атакуйте, влаштовуйте облоги, шукайте союзників, постійно вдосконалюйте тактику. Виправдайте довіру свого поселення!


Реклама

Hope City: Zombie для LG L35

Усі додатки tap4fun на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/20 12:50
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |