Zombies & Puzzles
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Zombies Puzzles  - це суміш ролевика з головоломкою, в якій потрібно вирішувати логічні завдання для відправки військ на боротьбу з ходячими мерцями.

Гравець набирає команду для участі в місіях з деталізованою сюжетною лінією. Могутні воїни повинні завдавати сильний шкоди зомбованим створінням, яка посміла захопити території. Карти з відображенням бійців розташовуються в нижній зоні екрану. Трохи вище відображаються ряди різнокольорових елементів, а противники стоять у верхній половині екрану. Якщо зібрати три або більше ідентичних фігур в одному ряду - активізується один з видів військ і направляється колоною вгору. Антагоністи статичні, краще збирати елементи саме під ними, тому що загальна маса бійців не вміє змінювати напрямок руху.

Клік по особливим персонажам в самому низу дозволяє діяти прицільно, у кожного героя індивідуальні вміння і способи атаки. Гравець може розширювати набір кращих, а потім розблокувати для них апгрейди. Під час рейдів рекомендується накопичувати будівельні матеріали, щоб створювати надійні притулку для армії, зміцнювати будови. Крім кампаній розробник пропонує PvP-режим з нападами на бази суперників, привласнення чужих цінностей. Зверніть увагу на опцію обєднання в альянси, формуйте тактику спільної боротьби з опонентами.

Відмінні риси гри Zombies Puzzles:

  • суміщення фігур по три в ряд і протистояння зомбі;
  • набір кваліфікованих бійців;
  • поліпшення для воїнів;
  • зведення і зміцнення притулку;
  • битви з дикими створіннями в онлайні.

У проекті вийшла хороша суміш жанрів, що дає можливість тренувати логіку, будувати бази, воювати з зомбі. Глибокий апокаліптичний сюжет робить кампанію більш захоплюючою, діалоги та історії в текстовому форматі викликають бажання вникати в суть кожної місії. Унікальні здібності героїв дозволяють створити легендарне військо. Грамотне комбінування умінь не залишить ходячим мерцям шансів вижити. Перемикання в онлайн-режим гарантує напруження ситуації і різноманіття емоцій. Доведіть право на виживання своїх підлеглих в цьому хаосі!


Реклама

завантажити Zombies & Puzzles 1.8.1 для LG L35

Нове в цій версії
- Fix the error of deferred refresh of Alliance Boss;
- Other general optimization and repairs.
Загальна інформація
версія 1.8.1 (1008001)
дата завантаження 2021-05-07 23:49
Розмір 52.09 MB
Український немає
вимоги
андроїд +
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/20 10:21
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |