Goddess of Genesis
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Goddess of Genesis  - це цікавий ролевик, в якому належить рятувати світ від злих істот, збирати легендарний загін для покрокових битв, сподіватися на допомогу відомих персонажів.

Герой користувача починає ризиковану подорож з гарантованим оточенням зграями ворогів. Порятунок Всесвіту від похмурих ельфів, крижаних вовків і інших тварюк вимагає значної сили і підтримки з боку світлих сил. Потрібно закликати помічників, готових спільно йти до глобальної мети. Розробники пропонують підключити до загону Афіну, Червону Шапочку, заодно викликати Люцифера та інших відомих особин з казок, легенд. Також серед кращих часто зустрічаються історичні персонажі.

За чисельністю в більшості випадків антагоністи перевершують загін захисників. Продумана тактика і впевненість в своїй правоті допомагає подолати сильних дурнів. Ще таланти двох героїв дозволяється обєднувати для нанесення комбо-шкоди. Битви займають значну частину ігрового процесу, але розвиток сюжету передбачає і ведення бесід з антагоністами. Вони глузують, іноді знущаються, дозволяють собі некоректні репліки. Періодично користувачеві дається можливість вибору відповіді, що впливає на хід конкретної розмови і на події в майбутньому. Переклад на російську мову дає можливість детально розбиратися в діалогах, свідомо обирати відповіді.

Відмінні риси гри Goddess of Genesis:

  • покрокові битви з представниками темних сил;
  • заклик історичних і казкових персонажів;
  • суміщення атак двох бійців;
  • командні PvP-битви;
  • створення історії за власним сценарієм.

Рольовик виділяється хорошою тривимірною графікою. Велика кількість спецефектів роблять процес більш яскравим. Аніме-персонажі спілкуються на незрозумілій мові, але музичний фон цілком відповідає подієвому ряду. Є варіант перемикання режиму історії на онлайн-битви. Протиборчі сторони представлені пятірками реальних гравців. Сутички кланів обіцяють багато емоцій і поєднання несподіваних маневрів. Уважно вивчіть таланти помічників, щоб в будь-якому режимі отримати від знаменитостей максимальну користь і здобути бажану перемогу!


Реклама

Goddess of Genesis для LG L35

Усі додатки ZlongGames на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(1)
0.2★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/18 12:07
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |