Hellfire - Multiplayer Arena FPS
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Hellfire - Multiplayer Arena FPS  - це жорсткий шутер, в якому належить бігати на майданчиках пекла, розстрілювати реальних опонентів, намагатися уникати власної загибелі.

Рівень гріховності людства досяг страхітливих висот, в звичному форматі планета не могла продовжити існування. Пекло раптово піднявся на поверхню, багатовікові спроби людей змінити ситуацію були марними. Тоді зявилася ідея складання домовленості з дияволом. Довелося погодитися на відправку кращих бійців на найстрашніші арени пекла. Користувач управляє одним з таких воїнів, може пишатися вибраністю свого підопічного. Інших приводів для радості не передбачено. Гравці зі всього світу призводять бійців на ці локації заради епічних битв в реальному часі, без пауз для перепочинку.

Матчі тривають всього три хвилини. За цей час необхідно вбивати максимальне число противників, збирати бонуси, мінімізувати свої поранення (смертельні теж). Огляд від першої особи змушує постійно оглядатися. Порівняно недалеко бігають бійці інших користувачів, вони можуть підійти і зі спини. Особливо уважним треба бути, якщо поруч є аптечка, бустери або зброю. Охочих привласнити таке добро багато, подібні зони стануть відмінним місцем для очікування ворогів. Постійний біг і відсутність зволікань - єдиний шанс вижити в атмосфері пекла.

Відмінні риси гри Hellfire:

  • трихвилинні PvP-перестрілки;
  • кілька персонажів на вибір;
  • збір зброї, захисту, аптечок;
  • розблокування локацій і воїнів;
  • підтримання пекельного темпу заради виживання.

Проект радує хорошими картами, приємним графічним оформленням, якісної візуалізацією задуманого сценарію. Перед грою іноді є маленький проміжок часу, коли компютер шукає гравців. Цю короткочасну тишу рекомендується використовувати для огляду площадки, планування стартових маневрів. Проект далекий від ідеальності, розробники планують додати командний режим і багато інших важливих фішок. Поточний формат геймплея також заслуговує на увагу фанатів шутерів від першої особи. Напружені матчі дають відмінну емоційну розрядку. Дозвольте своєму стрілку зафіксуватися на перших рядках підсумкових рейтингів кожної битви.


Реклама

завантажити Hellfire - Multiplayer Arena FPS 1.5.1 для LG L35

Нове в цій версії
The latest update includes many changes!

Here are just a view of them:
Player Account to save your progress
Player Level - earn XP with every battle
New Map - Soul Miner
New Characters
Shop to purchase new Characters and Skins (no pay2win)
Many bug fixes
Загальна інформація
версія 1.5.1 (14991)
дата завантаження 2020-09-20 07:05
Розмір 65.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 7.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Усі додатки Tiny Roar на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/13 14:57
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |