Into The Dusk: Reborn
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Into The Dusk: Reborn  - це цікавий ролевик, в якому належить битися з чудовиськами, брати участь в квестах, наводити порядок в темних підземеллях і на просторих аренах.

Коли сонце заходить за горизонт, з тимчасових розломів виходять монстри різних рас, конкуруючі фракції, які прагнуть затвердити своє право на владу. Гравець буде збирати загін з 5 класів героїв і виводити їх на битви з темними силами. Всього запропоновано на вибір більше 25 осіб з особливими талантами. Бойцов можна комбінувати, покращувати їх спорядження, виконувати інші заходи з підготовки до битв. Потрібно регулярно закликати підкріплення у вигляді нових персонажів, коригувати стратегію, щоб мінімізувати втрати при посиленні загроз.

PvE-формат передбачає боротьбу з антагоністами в підземеллях, проходження історії з 4 глав. Пізніше обіцяють додати нові сюжети, а для поточних можна вибрати один з трьох рівнів складності для комфорту і задоволення від процесу. Фанатам PvP сподобаються битви на аренах з підопічними гравців з різних континентів. Система ранжирування дає чітке розуміння рівня підготовки і можливостей розвитку. Крім бойових дій користувач може захопитися полюванням, колекціонуванням рідкісних предметів, пошуком способів видобутку ключів. Додатковим розвагою стануть численні квести.

Відмінні риси гри Into The Dusk: Reborn:

  • протистояння істотам, які виникають з тимчасових розломів;
  • 5 класів персонажів з різними вміннями;
  • комбінування бійців або здібностей;
  • велика кількість онлайн та оффлайн режимів;
  • 3 рівня складності геймплея.

Розробник представив цікаву суміш жанру Idle RPG з картковою бойовою системою. Вертикальна орієнтація забезпечує простоту управління і захопливість ігрового процесу. Двомірне піксельний графічне оформлення навіває думки про проекти минулого століття, але функціонал і великий спектр завдань видають сучасність основної ідеї. Вивчення особливостей запропонованого світу і знайомство з неординарними творіннями допоможуть глибше пізнати місцеву атмосферу. Збирайте кращих героїв, заявіть про бажання очищення територій від ворогів!


Реклама

Into The Dusk: Reborn для LG L35

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/12 12:36
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |