Sandship: Crafting Factory
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Sandship: Crafting Factory  - це футуристичний симулятор, в якому належить формувати виробничу і торговельну активність в роботизованому місті-кораблі.

У стародавні часи одна дуже розвинена цивілізація створила якийсь пересувається місто. Подібні обєкти прийнято називати піщаними кораблями, вони управляються штучним інтелектом. Усередині величезне число механізмів створювали товарно-виробничий ланцюжок. Формування продукції з різних ресурсів і подальший продаж дозволяли заробляти кошти на апгрейди і придбання нових деталей. Раптова аварія вимкнула роботизовану сутність, яка тривалий час пробула в сплячці. Несподіване пробудження серед руїн дало надію на відновлення постапокаліптичного світу.

Технології забуті, колишня міць втрачена, тільки гравець здатний запустити цю фабрику і налагодити всередині неї виробництво елементів різної складності. У ролі наставника виступає Харві - робот, зацікавлений в оперативному запуску процесів. Починати можна з установки дрібних пристроїв, на кшталт печей, синтезаторів, переробників хімії. Чим більше елементів задіяно, тим крутіше буде підсумкова продукція. Далі можна вдосконалити поточний корабель і виділити додаткове місце під нову фабрику. Також приділяйте увагу продажу всього створеного.

Відмінні риси гри Sandship: Crafting Factory:

  • налагодження виробництва в пересувному місті;
  • відновлення процесів торгівлі;
  • установка складних виробничих механізмів;
  • вивчення забутих технологій;
  • заробіток досвіду і кредитів.

Серед нагород фігурують не тільки ігрові гроші, гідна прибуток відкриє користувачеві доступ до більш просунутим технологіям. Поступово можна наближатися до рівня знань тієї цивілізації, від якої залишилося в спадок таке чудо техніки. Харві регулярно інформує гравця про нюанси того, що відбувається, пропонує варіанти розвитку ситуації. Розстановку механізмів на картатій майданчику можна виконувати на свій розсуд, головне, щоб рішення позитивно впливали на результат. Навчіться користуватися знаннями минулих цивілізацій!


Реклама

завантажити Sandship: Crafting Factory 0.17.0 для LG L35

Нове в цій версії
Bugfixes, stability improvements
Загальна інформація
версія 0.17.0 (252)
дата завантаження 2021-09-15 14:40
Розмір 95.27 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/10 10:16
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |