Prison Empire Tycoon
0 (0)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для LG L35

опис:

Гра Prison Empire Tycoon  - це цікавий клікер, в якому має бути побудувати тюремну інфраструктуру, виховувати арештантів і отримувати від діяльності прибуток.

Гравцеві дістається посаду керуючого в невеликому тюремному закладі. На такій позиції доведеться приймати багато складних рішення, від кожного обраного варіанту залежить розвиток історії. Ефективні рішення дозволять отримати додатковий заробіток. Гроші знадобляться на наступні поліпшення, варто ретельно аналізувати можливі витрати. Розширення зобовязує до найму нових співробітників і забезпечення гідного формату роботи. Крім адміністративного відділу доведеться подбати про охоронців і наглядачів. Необхідно надати їм якісне спорядження, дайте гідну мотивацію для праці.

Рівень безпеки будівель на стартовому етапі дуже низький. Необхідно займатися вдосконаленням кожного елемента структури, поступово розширювати базу, створювати ідеальні умови для утримання небезпечних злочинців. У камерах увязнення можна поліпшити вентиляцію, в їдальнях адаптувати меню під потреби і бажання увязнених. На відкритій території рекомендується зробити спортивний майданчик.

Злочинці - контингент складний, але кожен персонаж здатний переглянути свої погляди, якщо створити коректну атмосферу. Перевиховання людей і налагодження контакту з ними - обовязкові завдання начальника вязниці. Потрібно враховувати характери і особливості небезпечних особистостей, щоб запобігти бунти і заворушення.

Відмінні риси гри Prison Empire Tycoon:

  • управління вязницею, її апгрейд;
  • створення комфортних умов для увязнених;
  • запобігання втеч і повстань;
  • прийом на роботу кваліфікованого персоналу;
  • корекція світосприйняття перебувають за гратами.

Завдяки стандартної механіці звикнути до геймплею досить легко. Велике число призів і винагород дозволяє акцентувати увагу на розвитку приватної тюремної організації. Помічники регулярно дають текстові підказки і уточнюють, яких дій варто уникати. Завдяки частому прийняття рішень можна впливати на умовну сюжетну лінію, самостійно вибирати темпи розвитку проекту. Зробіть довірену вам вязницю зразково-показовою!


Реклама

Prison Empire Tycoon для LG L35

Усі додатки Codigames на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/06/09 10:29
Інші ігри для LG L35

LG L35

LG L35 версія: Android 4.4 (Kitkat)
процесор: Qualcomm Snapdragon 200)
екран: 3.20", 320x480
Розміри: 109.40 x 59.00 x 11.90 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |